Nowość Golden Rose – Lip Barrier transparentna konturówka do ust! Tajna broń w walce z rozmazujacymi się pomadkami!

Wszystkie kochamy szminki, jednak czasem przy ich użyciu powstaje pytanie, czy w trakcie zabieganego dnia bądź imprezy produkt nie rozmaże się wokół warg. Mamy na to sposób! Golden Rose uwielbia proste produkty, które w ekspresowy sposób ulepszają nasz makijaż! W związku z tym nasza nowość! Transparentna konturówka Lip Barrier Transparent Lip Pencil – konturówkę, która powinna zostać Waszą tajną bronią!

Zasada działania jest prosta – należy obrysować nią dokładnie wargi, a następnie nałożyć ulubioną pomadkę lub błyszczyk.  Produkt utworzy niewidoczną barierę, która zapobiegnie rozmywaniu szminki, ułatwi również jej dokładną aplikację bez wyjeżdżania poza kontur ust.

Ciągłe poprawki makijażu ust przestaną być dla problemem!

Lip Barrier jest już dostępna w naszym sklepie internetowym oraz na  stoiskach Golden Rose!

Naszą nowość doceniły już blogerki Klaudia – SheWolf oraz  Kinga – Delightful ! Polubiły ją za możliwość zastosowania z dowolnym kolorem pomadki, miękką, kremową konsystencję oraz utrzymywanie perfekcyjnego konturu ust mimo upływu godzin.

Masz już swój egzemplarz? Podziel się z nami Swoją opinią w komentarzach!

Fotografie pochodzą z blogów Delightful oraz  SheWolf

8 myśli na temat “Nowość Golden Rose – Lip Barrier transparentna konturówka do ust! Tajna broń w walce z rozmazujacymi się pomadkami!

  1. Jak można wysunąć kredkę bo nie da się jej temperować. Czy jest jej tylko tyle co wystaje na początku? Proszę o pomoc, bo nie wiem czy mnie oszukano. Dziękuję ;)

      1. Hmm mam temperówkę ale według mnie jej obudowa jest z plastiku. Jak się stępi to będę próbować temperować choć przyznam że wydaje mi się to nie możliwe. Dlaczego końcówką tej kredki można kręcić?

        1. Gwarantujemy, że kredkę można temperować :) Końcówkę rzeczywiście można przekręcić, ale taka jest po prostu budowa tego produktu, nie pełni to dodatkowej funkcji :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *