Przedstawiamy one brand makeup w wykonaniu Karoliny Zientek! Oczami Karoliny Zientek - pełen makijaż kosmetykami Golden Rose!

Na kanale Karolina Zientek Makeup Artist ukazał się filmik „One Brand Makeup” pokazujący jak wykonać pełen makijaż kosmetykami Golden Rose!

Karolina serwuje nam szereg porad makijażowych, m.in. jak używać korygującej i tuszującej paletki do kamuflażu, czy też w jaki sposób podkreślić nasze brwi.

Razem z Karoliną przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, w której do

wygrania jest pakiet naszych kosmetyków!

Serdecznie zapraszamy do oglądania i komentowania!

4 myśli na temat “Przedstawiamy one brand makeup w wykonaniu Karoliny Zientek! Oczami Karoliny Zientek - pełen makijaż kosmetykami Golden Rose!

  1. Przyznam się że po raz pierwszy oglądam film z Pani wykonaniem. Jak to mówią kiedyś musi być ten pierwszy raz. Co mogę powiedzieć o makijażu, Poprostu super, pięknie wyglądają cienie do powiek, i ta idealna kreska????A wytrzymałość kosmetyków po tylu godzinach naprawdę przekonuje. Dla mnie największym zaskoczeniem były te korektory w różnych odcieniach. Mam duże przebarwienia w okolicach ust ze ciężko jest mi zakryć je korektorem, i tak jak Pani mówi muszę używać kilku warstw produktu. A dodatkowo ta pora jesienna nie pomaga. Zaczynają mi się robić zaczerwienienia . Z kosmetykami golden już się spotkałam, i myślę ze będę musiała sobie kupić większa kosmetyczkę???? Czekam na więcej takich filmów instruktażowych.

  2. Uwielbiam markę golden rose , moje zakupy jeśli chodzi o tą markę nigdy się nie kończą :) Ostatnim moim zakupem była pomadka w płynie, która jest rewelacyjna. Filmik bardzo pomocny i z przyjemnością się go oglada : Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *