Golden Rose wykonało makijaże uczestnikom The Look of the Year Konferencja prasowa w Warszawie - 1 września

 1 września w warszawskiej restauracji St. Antonio odbyła się prezentacja dwudziestu finalistów ósmej edycji prestiżowego konkursu The Look of the Year.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Golden Rose już po raz drugi podejmie się kreowania wizerunków uczestników osławionego konkursu The Look of the Year.

Gala finałowa The Look of the Year 2017 odbędzie się w tym tygodniu w łódzkiej ASP. W trakcie finału modele zaprezentują się na wybiegu w kreacjach m.in. Paprocki & Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Natashy Pavluchenko, czy Andrzeja Fodera. Zwycięzcy konkursu będą reprezentować Polskę w światowym finale we Włoszech. Ponadto dla dwojga laureatów przewidziana jest także sesja w magazynie „Logo” – dla niego i „Avanti” – dla niej.


The Look of the Year to najbardziej znany konkurs dla kandydatów na modeli. Organizowany jest od ponad 30 lat w 50 krajach na świecie. Od tego konkursu zaczęły się m.in. kariery modelek Cindy Crawford, czy Kasi Smutniak. 

Polskich modowych objawień wypatrywać będzie znane jury, w którym zasiądzie: Ada Fijał, Rafał Maślak, Kamila Szczawińska, Anna Bosak, Ekskluzywny Menel, Izabella Krzan, czy Marcelina Zawadzka.


Galę poprowadzi Olivier Janiak, a w części artystycznej wystąpi KAMP. Transmisję łódzkiej Gali będzie można obejrzeć na platformie TVN Player.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *