Udział marki w zachwycającym przedsięwzięciu świata mody – finał The Look of the Year 2017 Golden Rose kreatorem makijaży podczas gali finałowej konkursu.

w zeszłym tygodniu miała miejsce gala finałowa najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR! Podczas finału zorganizowanego w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi marka Golden Rose odpowiadała za makijaże modeli i modelek.

Zwycięzcami okazali się Kamil Bahar z Poznania  i Jolanta Wilczek z Raciborza  i to oni będą reprezentować Polskę w światowej edycji THE LOOK OF THE YEAR, już w październiku we Włoszech.

Bardzo nam miło, że mogliśmy brać udział w tak wyjątkowym wydarzeniu.

Gala finałowa konkursu w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przyciągnęła wiele gwiazd, m.in. Marcelina Zawadzka, Izabella Krzan, duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, Rafał Maślak, Ada Fijał, Kamila Szczawińska, Ekskluzywny Menel, Ania Bosak, Mateusz Góral Jarzębiak, Ania Piszczałka, Patrycja Wieja, Sabina Sago, Jan Dratwicki. Finał poprowadził Olivier Janiak, a na zakończenie gali swój recital miał zespół KAMP!
20 finalistów konkursu zaprezentowało się w aż 9 pokazach: duetu Paprocki & Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Marty Kuszyńskiej, Jarosława Ewerta, Natashy Pavluchenko, Andrzeja Fodera oraz marki Male-Me, Gabbiano, PAWO i Fabryki Rajstop Adrian w specjalnej stylizacji przygotowanej na finał THE LOOK OF THE YEAR.
Wszystkie makijaże wykonywały nasze wizażystki. Cała relację można było obserwować na naszym profilu na instagramie.
O zwycięzcach konkursu
Kamil ma 20 lat i 184cm wzrostu. Mieszka w Poznaniu. Jest pierwszym ciemnoskórym modelem, który wygrał polską edycję THE LOOK OF THE YEAR. Urodził się w Polsce, ale ma afrykańskie korzenie. Poza modelingiem interesuje się sportami sylwetkowymi i piłką ręczną.
Jola ma 20 lat i 182cm wzrostu. Pochodzi z Raciborza. Studiuje na Uniwersytecie Opolskim. Wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Jej pasją jest taniec dlatego też przez 9 lat należała do grupy tanecznej.
Zwycięzcom życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *