Prezentacja produktów metalicznych podczas spotkania w Warszawie! Konferencja prasowa

Prezentacja produktów metalicznych. Wczoraj, 05.12 w Warszawie odbyła się prezentacja kosmetycznych nowości z linii metalicznej, marki Golden Rose.

Tematem przewodnim konferencji były kosmetyki metaliczne.  Są to kosmetyki z nowo dostępnej  linii produktów. w ostatnim czasie marka poszerzyła swoją ofertę o kolejne nowości. Są nimi właśnie produkty z linii metalicznej.  Spotkanie poprowadził znany i lubiany prezenter – Mateusz Hładki. Wśród nowości marki znalazły się: pomadki metaliczne, metaliczny rozświetlacz  w płynie , cienie metaliczne, metaliczne lakiery oraz metaliczna paleta do modelowania twarzy . Wszystkie zaprezentowane produkty cieszyły się sporym zainteresowaniem.  O tym jak najlepiej wykonać makijaż przy pomocy kosmetyków metalicznych opowiedziała wizażystka marki – Kaja Ochał.

Na konferencji pojawiły się między innymi Dorota Gardias, Grażyna Wolszczak i Iwona Węgrowska oaz wybrana niedawno Miss Polonia 2017.

Zaproszone na spotkanie dziennikarki z ogromną ciekawością przyglądały się naszym nowościom produktowym, zarówno gama kolorystyczna jak i eleganckie opakowania przykuwały sporą uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *