Lakiery metaliczne do paznokci idealne na co dzień i od święta. Seria metaliczna Golden Rose.

Lakiery metaliczne GR

Lakiery metaliczne wzbogaciły kolekcję naszych lakierów  do paznokci. Nowa seria metaliczna dostępna jest w bogatej i ciekawej palecie kolorystycznej.

Pośród wielu popularnych serii lakierów Golden Rose od niedawna znajdziemy również lakiery metaliczne, które zawierają metaliczno-perłowe pigmenty dające mieniące się, długotrwałe wykończenie na paznokciach. Każdy lakier zamknięty jest w niewielkiej, eleganckiej buteleczce o pojemności 6 ml, a jego cena wynosi 5,90 zł.

O naszej nowej serii lakierów metalicznych wspomniała na swoim blogu barbrafeszyn. Blogerka napisała o ich niebanalnym wykończeniu imitującym płynny metal i zaprezentowała sześć, spośród 14 odcieni. Wybrała złoto, srebro, brąz, róż i fiolet, a następnie omówiła każdy z nich.

Jak podsumowała na koniec sama blogerka seria lakierów metalicznych jest po prostu przepiękna! Ponadto lakiery dość szybko wysychają i dają bardzo ciekawy efekt. Idealne zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjście.

Naszą nową serię lakierów metalicznych polecamy do przygotowania świątecznego i sylwestrowego looku. Z pewnością dodadzą blasku i będą dopełnieniem każdej  stylizacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *