Trendy w makijażu na sezon noworoczno-karnawałowy! Jeszcze więcej blasku.

Zbliżający się wielkimi krokami Sylwester i nadchodzący tuż po nim okres karnawału. To czas, kiedy zdecydowanie możemy sobie pozwolić na wszelkie szaleństwa  w makijażu.

Na co dzień mamy niewiele okazji do zaprezentowania błyszczących i mieniących się różnymi kolorami makijaż. Natomiast w okresie sylwestrowo-karnawałowym znacznie częściej i odważniej sięgamy po wszelkiego rodzaju produkty rozświetlające. Trzeba jednak pamiętać, aby nie przesadzić z ilością błyszczących produktów. Jak łatwo i w domowych warunkach stworzyć makijaż pełen blasku?

W tym roku marka Golden Rose, ciesząca się sporą popularnością wśród marek kosmetycznych stawia na metaliczny blask i błysk, w związku z czym poszerzyła swoją ofertę produktową o kolejne, tym razem metaliczne produkty. Wśród nich znajdziemy:

Metaliczne pomadki w kredce,  których unikalna, długotrwała formuła nadaje ustom zarówno metaliczny połysk, jak i matowe wykończenie. Dostępne są w aż 10 kolorach.

Metaliczne rozświetlacze w płynie, które posiadają wyjątkowo lekką formulę, która łatwo się rozprowadza, a następnie połyskuje i rozświetla twarz.

Metaliczne cienie w płynie, charakteryzujące się długotrwałą formułą i intensywnym, ,metalicznym wykończeniem.

Metaliczna paleta do modelowania twarzy, zawierająca w sobie 3 produkty: bronzer, rozświetlacz i róż.Wszystkie trzy odcienie rozpraszają światło, zapewniając cerze świeży i połyskujący wygląd.

Metaliczne lakiery , zawierające metaliczno-perłowe pigmenty dające mieniące się, długotrwałe wykończenie na paznokciach. Seria zawiera 14 odcieni.

Metaliczny błyszczyk, nadający ustom metaliczne i błyszczące wykończenie. Produkt o długotrwałej, niewysychającej formule zawiera w sobie metaliczne drobinki o wysokiej pigmentacji, nadające ustom intensywny kolor z metalicznym wykończeniem.

Metaliczna kredka do oczu o niezwykle miękkiej konsystencji idealnie podkreśla oko tworząc metaliczny look.

O naszej najnowszej serii metalicznej wspomniała na swoim kanale Kitulec, prezentując praktyczne zastosowanie naszych najnowszych kosmetyków w makijażu i omawiając ich poszczególne właściwości. Zachęcamy do obejrzenia!

Podczas szalonych karnawałowych imprez oraz Sylwestra doskonale sprawdzą się także nasze lakiery holograficzne oparte na wyjątkowej formule, która zawiera pigment holograficzny, z wyglądu przypominający diamentowy pył. Działające na zasadzie pryzmatu drobinki, tworzą efekt tęczy i dają wrażenie trójwymiarowego obrazu. Lakier nigdy nie wygląda jednakowo, kolor i jego natężenie zamieniają się w zależności od położenia płytki względem światła.

Serdecznie polecamy!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *