Brokatowy tusz do kresek produktem miesiąca w styczniu! Moc połyskujących drobinek w wyjątkowej cenie.

Extreme Sparkle Eyeliner czyli brokatowy tusz do kresek, tylko  w styczniu dostępny w nowej niższej cenie za jedyne 11,90 zł.

Styczniowy produkt miesiąca zachwyca kolorami i długotrwałym efektem dając brokatowe i błyszczące wykończenie przyciągające uwagę. Odpowiednio zaprojektowany pędzelek pozwala na łatwe narysowanie bardzo precyzyjnej kreski. Marka Golden Rose w swojej ofercie posiada aż 6 kolorów brokatowego tuszu do kresek.

Kolekcja odcieni została stworzona w taki sposób, aby z łatwością można było wybrać odpowiedni kolor zarówno do makijażu dziennego, jak i wieczorowego.

Ekstremalnie brokatowe i błyszczące eyelinery to świetna propozycja na wieczorne karnawałowe szaleństwa. Makijaż z elementami brokatu już dawno został okrzyknięty hitem. Brokatowy tusz do kresek, to idealny sposób na błyszczący makijaż. Z jego pomocą nawet niedoświadczone osoby mogą uniknąć osypywania się pyłku. Ponad to, pozwala na wykonanie wyraźnej kreski.

Przed użyciem eyeliner należy wstrząsnąć, aby brokat równomiernie rozłożył się na pędzelku.

Połyskujący drobinkami eyeliner doskonale współgra w połączeniu z matowymi cieniami do powiek. Kreska z połyskującymi drobinkami podkreśli ich barwę i wydobędzie blask. Czarny brokatowy eyeliner będzie bardziej widoczny, jeśli nałożymy go na kreskę wykonaną zwykłą matową kredką do oczu, nie zawierającą drobinek. Extreme Sparkle Eyeliner warto wykorzystać podczas wyjść na specjalne okazje i wieczorne wyjścia. Idealnie podkreślą prostotę np. małej czarnej.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *