Zadanie konkursowe numer dwa – Dziewczyna GR – edycja #Metalove! Zaprezentuj swój Makeup.

Zadanie konkursowe numer jeden już za nami. Wczoraj wyłoniliśmy zwycięzcę z poprzedniego  tygodnia,  a dziś prezentujemy zadanie konkursowe na nadchodzący tydzień.

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia. Ogromne brawa i gratulacje dla laureatki. Cieszymy się, że nasze konkursy cieszą się wśród Was takim zainteresowaniem. Zapraszamy zatem do dalszej zabawy i udziału w drugim zadaniu konkursowym.

Zasady konkursu są dokładnie takie same jak przy poprzednim zadaniu. Konkurs odbywa się na naszym profilu Instagram. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować makijaż wykonany przy użyciu kosmetyków, metalicznych na podstawie opublikowanego w tym tygodniu facechartu, a następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie oczywiście na naszym Instagramie.

Zadaniem konkursowym na nadchodzący tydzień jest makijaż typowo artystyczny, z zaakcentowaniem srebrzystego oka, nawiązujący do trendu Face Lip Ring. Jest on bardzo prosty w wykonaniu i gwarantuje niezapomniany efekt. Wystarczy narysować za pomocą kolorowego, metalicznego eyelinera pionową kreskę na środku dolnej wargi, tworząc wrażenie, że mamy w niej kolczyk.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Kliknij aby pobrać

Życzymy powodzenia!

Kosmetyki metaliczne będą odgrywały bardzo ważną rolę wśród makijażowych trendów na nadchodzący sezon  wiosna-lato 2018. Makijażyści będą stawiać przede wszystkim na rozświetloną cerę. Jednym z najważniejszych elementów makijażu w 2018 roku będą rozświetlacze. Metaliczne  kosmetyki Golden Rose, dzięki swojej błyszczącej strukturze nadadzą cerze połyskujące refleksy, zapewniające młodzieńczy, naturalny i promienny wygląd, a także pozostawią lśniące wykończenie.  To będzie absolutny  must-have tego sezonu! Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą naszych metalicznych nowości, pośród których znajdziecie: błyszczyki, pomadki w kredce, cienie, rozświetlacze, lakiery, a także paletkę do modelowania twarzy.

Mamy zatem nadzieję, że nasze drugie zadanie konkursowe również okaże się dla Was interesujące i zaowocuje kolejnymi, ciekawymi zgłoszeniami oraz, że udział w naszym konkursie będzie doskonałą przygodą, a także pretekstem do zapoznania się z wyjątkowymi produktami metalicznymi.

Zależy nam, aby każda z Was znalazła swoje #Metalove!

Zapraszamy do zabawy!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *