Wodoodporne konturówki do zadań specjalnych za jedyne 5,30 zł! Do końca lutego kredki z serii Dream w nowej niższej cenie.

Produkt_miesiąca_luty_golden_rose

Wodoodporne konturówki z serii Dream do oczu i ust tylko w lutym dostępne są w nowej niższej cenie, za jedyne 5,30 zł. Nie zwlekaj i kup jak najszybciej swój ulubiony kolor.

Konturówka, to potoczna nazwa kosmetyku służącego do obrysowywania oczu lub ust.

W lutym miano produktu miesiąca otrzymały wodoodporne konturówki Dream Lips – Trwała kredka do ust i Dream Eyes Eyeliner – Trwała kredka do oczu. Kredki z serii Dream, zarówno do oczu jak i ust charakteryzują się miękką strukturą i długotrwałą formułą.

Konturówka Dream Lips przeznaczona do wyrysowania konturu ust. Posiada bardzo bogatą i różnorodna gamę kolorystyczną. Dzięki czemu mamy możliwość idealnego doboru konturówki do ulubionej pomadki.

Konturówka do ust stosowana jest głównie, aby wyrównać kształt niesymetrycznych ust (niesymetrycznie rozłożona krawędź czerwieni wargowej). Nie rzadko, również jako podkład (tło) pod pomadkę. Dzięki wcześniejszemu użyciu konturówki pomadka utrzymuje się dłużej na ustach, jest bardziej odporna na ścieranie, a kontur ust nie ulega deformacji oraz przedłuża trwałość makijażu ust podczas spożywania posiłków. Kredki do ust różnią się miedzy sobą  składem, zapachem stopniem pigmentacji, opakowaniem oraz sposobem aplikacji.

Aby dobrać odpowiednią konturówkę do odcienia danej  pomadki wystarczy skorzystać z naszej aplikacji “Duet Idealny GR”. Aplikacja dostępna jest na telefony komórkowe z systemem Android. Można ją pobrać pod linkiem: http://bit.ly/2sNM9nn.

Aby więc ułatwić skomponowanie swojego zestawu pomadki i konturówki zachęcamy do skorzystania z aplikacji.

Konturówka Dream Eyes Eyeliner w łatwy i błyskawiczny sposób pomoże podkreślić i uwydatnić oko, dostępna jest również w  bogatej kolorystyce, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie. Ponad to nie rozmazuje się i pozostaje na powiece przez długie godziny.

Konturówka do oczu często nazywana jest również kreskówką, może pomóc skorygować kształt oczu lub stanowić idealną bazę pod nakładane cienie do powiek. Kredki do oczu, podobnie jak te do ust różnią się między sobą składem, zapachem stopniem pigmentacji, opakowaniem oraz sposobem aplikacji.

Konturówki marki Golden Rose będące produktem miesiąca w lutym są klasycznymi kredkami, występującymi w formie ołówka, które wymagają temperowania.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *