Trzecia odsłona konkursu – Dziewczyna GR – edycja #Metalove! Weź udział w konkursie.

Dziewczyna GR_edycja Metalowe

Trzecia odsłona konkursu, czyli przedostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie i możliwość, aby zostać Dziewczyną GR!

Wyłoniliśmy już do tej pory dwie laureatki naszego konkursu. Zarówno pierwsza jak i druga część cieszyły się sporym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że tak samo będzie i tym razem. Ostatniej zwyciężczyni oczywiście  serdecznie gratulujemy , a tymczasem zapraszamy do dalszej zabawy i zachęcamy do udziału w trzeciej odsłonie  konkursu Dziewczyna GR – edycja #Metalove

Tak jak w przypadku dwóch poprzednich zadań, trzecia odsłona konkursu również odbywa się na naszym profilu Instagram. Aby wziąć udział w konkursie należy jedynie przygotować makijaż wykonany przy użyciu kosmetyków, metalicznych na podstawie opublikowanego w tym tygodniu facechartu, a następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie oczywiście na naszym Instagramie.

Dzisiejszym zadaniem konkursowym również jest makijaż nawiązujący do artystycznego  stylu w tonacji brązów, skupiający się głównie na podkreśleniu i uwydatnieniu makijażu oka, ale podkreślający także usta.

Klasyczne odcienie brązów na powiekach uwielbiane są przez grono osób, które cenią w makijażu klasyczne i stonowane kolory. Brązy bowiem można nosić niemal  przy każdej okazji i do niemal każdej stylizacji.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Kliknij aby pobrać

Życzymy powodzenia!

Pośród metalicznych nowości wśród cieni marki Golden Rose do przygotowania  makijażu w trzeciej odsłonie konkursu  z pewnością możemy wykorzystać: Metals Metallic Liquid Eyeshadow – Metaliczny cień do powiek w płynie o odcieniu 108 , który charakteryzuje się długotrwałą formułą , intensywnym, metalicznym wykończeniem oraz Metals Metallic Eyeshadow – Metaliczny cień do powiek w kompakcie, odcień 04 i 06, charakteryzujący się błyszczącym, metalicznym wykończeniem, a także olśniewającym i mieniącym efektem.

Jak podkreślaliśmy przy publikacji dwóch poprzednich zadań konkursowych zależy nam, aby każda z Was znalazła swoje #Metalove!

Zapraszamy do zabawy.

Trzecia edycja konkursu właśnie się rozpoczęła!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *