Otwarcie nowego stoiska w Galerii Łódzkiej! Nowe stoisko na mapie Łodzi.

Otwarcie nowego stoiska w Galerii Łódzkiej! 

Otwarcie punktu mogłyście zaobserwować 2 lutego 2018 w Galerii Łódzkiej. Pojawił się nowy, stacjonarny punkt do którego gorąco zapraszamy. Stoisko znajduje się na poziomie 0, tuż przy głównym wejściu do centrum handlowego w pobliżu sklepów Deni Cler i Betty Barclay, tak więc w samym centru miasta możecie kupić swoje ulubione produkty marki Golden Rose.

Na uroczystym otwarciu punktu, które jak wiecie miało miejsce w Galerii Łódzkiej na nasze Klientki czekała masa wyjątkowych promocji i atrakcji. Na otwarcie stoiska w Galerii Łódzkiej pojawił się wasz ulubiony Pan Lakier. W ramach zaproszenia na nasze nowo otwarte stoisko rozdawał pyszne cukierki i drobne upominki. Na Panie przez cały dzień czekała również specjalna strefa beauty. Gdzie mogły spotkać się z wizażystka, która doradzała i opowiadała o nowinkach kosmetycznych marki Golden Rose. Dzięki temu klientki mogły uzyskać porady wizażowe. Natomiast mogły również sprawdzić co do zaproponowania mają wizażystki każdej z Pań indywidualnie w zależności od typu urody czy też indywidualnych preferencji klientki.

 

Produkty metaliczne czy matowe ?

Na otwarcie nowego stoiska szczególne zainteresowanie zaobserwowaliśmy nową serią metaliczną. W skład tej serii wchodzą zarówno metaliczne lakiery do paznokci, ale również metaliczne pomadki, a nawet cienie czy kredki do oczu.

Oprócz serii metalicznej dużym zainteresowaniem klientek dla odmiany cieszyła się również matowa seria pomadek. Ma niesamowicie szeroką gamę kolorystyczną a przede wszystkim jest super trwała. Więc każda klientka mogła znaleźć coś dla siebie. Całe wydarzenie dodatkowo relacjonowane było na instagramie oraz snapchacie gdzie można było śledzić relację na bieżąco.

Zapraszamy do odwiedzin i zakupów w nowym miejscu a w zasadzie w centrum miasta oraz śledzenia naszego bloga!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *