Stawiamy na błysk! Najnowsza recenzja lakierów Golden Rose! Lakierowe Rewolucje zrecenzowały nasze lakiery.

Stawiamy na błysk! Na blogu Lakierowe Rewolucje pojawiła się najnowsza recenzja , dotycząca naszej najnowszej  serii lakierów  metalicznych. Zachęcamy do przeczytania!

Lakiery metaliczne, to jedna z ostatnich nowości jakie marka Golden Rose wprowadziła do swojej oferty. Linia metalicznych lakierów do paznokci zawiera metaliczno-perłowe pigmenty dające mieniące się, długotrwałe wykończenie na paznokciach. Kolekcja zawiera aż 14 modnych, metalicznych odcieni zapewniających mocne krycie. Spośród dostępnej palety kolorów znajdziemy: złoto, srebro, odcienie brązu, czerwieni, a także modny w tym roku fiolet i granat. Jest więc z czego wybierać.

Jak pisze na swoim blogu autorka recenzji lakiery zamknięte są niewielkiej, eleganckiej buteleczce o pojemności 6 ml. Dzięki czemu jest on bardzo poręczny i zmieści się  w niemal każdej kosmetyczce. Nadają efekt metalicznej tafli na paznokciach, ponad to są dobrze kryjące i utrzymują się na paznokciach nawet do pięciu dni. Ich aplikację ułatwia lekko ścięty pędzelek, a cena jednostkowa wynosi tylko 5,90 zł.

Z godnie z obowiązującymi trendami w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2018, stawiać będziemy na błysk, a jednym z głównych elementów będzie metaliczne wykończenie. Hitem więc będą metaliczne odcienie oraz kosmetyki zapewniające holograficzny efekt. Dlatego myśląc o najmodniejszych stylizacjach na nadchodzący sezon należy pamiętać również, że marka Golden Rose posiada w swojej ofercie niezwykłe lakiery holograficzne. Ich cechą charakterystyczną jest to, że są oparte na wyjątkowej formule, która zawiera pigment holograficzny, z wyglądu przypominający diamentowy pył. Działające na zasadzie pryzmatu drobinki, tworzą efekt tęczy i dają wrażenie trójwymiarowego obrazu. Lakier nigdy nie wygląda jednakowo, kolor i jego natężenie zamieniają się w zależności od położenia płytki względem światła.

Na chwilę obecną z serii lakierów holograficznych dostępnych jest siedem odcieni. Poczynając od jasnego srebra, przez  żywsze kolory, aż do ciemniejszego odcienia w kolorze grafitu. Ich największymi zaletami jest to, że bardzo szybko wysychają na płytce paznokciowej. Wystarczy jedna warstwa produktu, by efekt był widoczny, nie powoduje smug ani zacieków, nie odpryskuje, a na dodatek bardzo łatwo się aplikuje i usuwa, wystarczy zwykły zmywacz.

Zachęcamy więc, aby w nadchodzącym sezonie sięgnąć po najmodniejsze serie lakierów do paznokci Golden Rose.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *