Czwarte zadanie konkursowe – Dziewczyna GR – edycja #Metalove! Zaprasszamy do zabawy.

Czwarte zadanie konkursowe, czyli ostatnia  szansa na wzięcie udziału w naszym konkursie i możliwość, aby zostać Dziewczyną GR!

Do tej pory wyłoniliśmy już trzy laureatki naszego konkursu. Wszystkie trzy poprzednie zadania cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem. Mamy więc na dzieję, że i tym razem będzie podobnie. Poprzednim laureatkom oczywiście  serdecznie gratulujemy , a tymczasem zapraszamy do dalszej zabawy. Zachęcamy do udziału w czwartej odsłonie  konkursu Dziewczyna GR – edycja #Metalove

Tak jak w przypadku trzech poprzednich zadań, czwarte zadanie konkursowe także odbywa się na naszym profilu Instagram. Aby wziąć udział w konkursie należy jedynie przygotować makijaż wykonany przy użyciu kosmetyków metalicznych.  Na podstawie opublikowanego w tym tygodniu facechartu, a następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Po więcej szczegółów dotyczących konkursu odsyłamy na nasz profil  na Instagramie.

Nie ukrywamy, że każde kolejne zadanie jest nieco trudniejsze od poprzedniego, jak widać jednak po zgłoszonych pracach podnoszenie poprzeczki Was nie przeraża, a my mamy coraz większy dylemat z wyborem najlepszego zgłoszenia.

Dzisiejszym zadaniem konkursowym także jest makijaż w stylu artystycznym, nawiązujący wręcz do makijażu scenicznego  z mocnym podkreśleniem i uwydatnieniem makijażu oka. Dodatkowymi efektami specjalnymi są naniesione kropki, które mają za zadnie  nadać makijażowi nieco ekstawagancji i oryginalności.

Motyw kropek pod okiem i na powiekach już jakiś czas temu opanował wybiegi na najmodniejszych pokazach mody.  Kolorowe kleksy wykonane płynnymi eyelinerami imitującymi farbki lub kropki zrobione czarnym linerem to jeden z największych trendów. W każdym wydaniu, w każdym kolorze i w każdym miejscu- pod okiem, na górnej powiece, w kącikach oczu przykuwają spojrzenia i budzą zainteresowanie. Jest to jednak zdecydowanie bardziej makijaż sceniczny niż codzienny. Mimo wszystko zachęcamy do podjęcia wyzwania, przygotowania makijażu i wzięcia udziału w konkursie.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Kliknij aby pobrać

Życzymy powodzenia!

Wśród najnowszych metalicznych cieni marki Golden Rose do przygotowania  czwartego zadania  w konkursie  z pewnością możemy wykorzystać: Metals Metallic Liquid Eyeshadow – Metaliczny cień do powiek w płynie, który charakteryzuje się długotrwałą formułą i intensywnym, metalicznym wykończeniem oraz linery dostępne w ofercie marki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *