Makijaż ślubny na ten sezon – sprawdźcie nasze propozycje Zobacz jak nasze wizażystki kreowały wizerunki panien młodych

Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych makijaży w naszym życiu. Mamy dopiero początek roku, a już myślimy o tym, co się w tym roku zmieni. Dla wielu kobiet rok 2018 będzie rokiem ich zamążpójścia. Tak wiele jest do zrobienia i przygotowania, pora zamówić: auto, suknię, salę…wybrać makijaż.

Golden Rose postanowiło nieco wypowiedzieć się w tym temacie.  W Galerii Sanowa malowałyśmy modelki do  pokazu sukien ślubnych z Salonu Gaja w Przemyślu. Pokaz był  połączony z eventem walentynkowym. Makijaże wykonywała nasza wizażystka Zosia. Wszystkie modelki wyglądały zjawiskowo.

Trendy – co nowego w makijażu ślubnym

Jak co roku, pojawiają się nowe trendy w makijażu. Ten rok będzie należał do rozświetlenia – nie bójmy się rozświetlać całej naszej twarzy. Już nie tylko kości policzkowe czy łuk kupidyna – współczesna panna młoda powinna po prostu błyszczeć.

Rozświetlona, pełna blasku skóra nigdy nie wyjdzie z mody

W 2018 roku w makijażu będziemy stawiać na naturalny błysk. W tym celu mieszamy rozświetlacze, bazy rozświetlające i pigmenty z podkładami, by uzyskać bardziej naturalny efekt.

Po modzie na baking wchodzi moda na naturalnie wyglądającą skórę.  Stawiamy na lekko kryjące podkłady i kremy BB i CC, niedoskonałości tuszujemy korektorami. Makijaż ma wyglądać lekko i świeżo. Przecież Panna Młoda powinna być uosobieniem radości, spokoju i świeżości.

Jak sprawić by makijaż przetrwał całą noc?

Ślub, wesele, tańce trwające całą noc, moc uścisków i pocałunków od rodziny – przyznajcie, że makijaż ślubny nie ma lekko. Wiele z nas zastanawia się, co zrobić, by udało się go utrwalić na całą noc. Możliwości na pewno jest bardzo dużo. Kluczowe są długotrwałe kosmetyki. Golden Rose może pochwalić się cała gamą kosmetyków z serii Longstay czyli produktów, które są zaprojektowane tak, by były jak najbardziej długotrwałe. Gorąco zachęcamy do przetestowania naszych produktów do brwi, do makijażu ust czy podkładów i pudrów. Na samo wykończenie makijażu polecamy nasz Fixing Spray – to delikatna mgiełka, która dzięki swojej lekkiej i nielepiącej się konsystencji pozwala na zachowanie idealnego makijażu przez cały dzień. Szybko wysycha, utrwalając przy tym makijaż i nie przesusza skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *