Marka kosmetyczna Golden Rose partnerem szkoły Avangarda w Kaliszu. Doposażyliśmy pracowanię wizażu.

Marka kosmetyczna Golden Rose wsparła kaliską szkołę Avangrada i pomogła wyposażyć pracownię wizażu dla uczniów placówki.

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas jedna  z przedstawiecielek szkoły policealnej Avangarda w Kaliszu.  Poproszono nas o pomoc w  wyposażeniu pracowni wizażu. Jest to szkoła, w której przyszli wizażyści i makijażyści mają szansę poznać tajniki zawodu makijażysty.  Uczniowie kształcą się na kierunku technik usług kosmetycznych. Warto również podkreślić, że jest to jedyna szkoła w Kaliszu, która posiada własną pracownię wizażu.  Dzięki czemu uczniowie mają zapewnioną dużą ilość zajęć praktycznych oraz dodatkowe szkolenia.

Marka kosmetyczna Golden Rose, przygotowała i przekazała na rzecz szkoły paczkę z różnorodnymi produktami do makijażu, w której znalazły się między innymi:  pudry, róże do policzków, cienie do powiek, bronzery, różne rodzaje i kolory kredek do oczu i ust oraz niezbędne akcesoria ułatwiające naukę. W środku znalazły się także materiały  w postaci plakatów. Mamy nadzieję, że dzięki temu uczniowie będą mieli szansę lepiej poznać praktyczne, makijażowe triki podczas kursów czy warsztatów.

Otrzymanymi od nas produktami i okazanym wsparciem szkoła pochwaliła się na swojej stronie internetowej oraz profilu Facebook.

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Marka kosmetyczna Golden Rose bardzo często otrzymuje różnego rodzaju prośby o wsparcie. Jeśli tylko mamy taką możliwość staramy się oczywiście  pomóc. Regularnie wspieramy i doposażamy szkoły kosmetyczne znajdujące się w całej Polsce.  Wspieramy także wszelkiego rodzaju  fundacje służące wsparciem i pomocą  dla innych. Sami, przy pomocy naszych wizażystek także wychodzimy  z inicjatywą organizując i  przeprowadzając dość regularnie warsztaty makijażowe  w różnego rodzaju  ośrodkach pomocy. Od jakiegoś czasu naszą pomoc kierujemy także do kobiet przebywających na łódzkich oddziałach onkologicznych. Staramy się pokazać jak w łatwy i szybki sposób przygotować makijaż dla cery  po długotrwałej chorobie oraz podkreślić i uwydatnic to, co najpiękniejsze. Marka kosmetyczna Golden Rose stara się wspierać kobiety w każdej sytuacji, zarówno w tych pięknych, łatwych momentach życia jak i  w tych trudniejszych chwilach.

Wspieramy, bo warto!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *