Kredki do zadań specjalnych. Skorzystaj z marcowej promocji. Kredka w trzech odsłonach.

Kredki do zadań specjalnych – w miesiącu marcu aż trzy różne kredki objęte są promocją w ramach produktu miesiąca. Kosztują tylko 9,90 zł.

 

Aż trzy różne rodzaje kredek są produktem miesiąca w marcu. Są to, korektor w kredce, kamuflujący korektor w kredce oraz kredka do konturowania. Wszystkie trzy produkty przez cały miesiąc dostępne są w nowej, niższej cenie.

Kosmetyki do makijażu w postaci kredki już od wielu lat cieszą się sporą popularnością. Są kompaktowe – bez problemu zmieszczą się w torebce czy kosmetyczce oraz są bardzo poręczne w użyciu, łatwo się aplikują.

Maskowanie niedoskonałości

Korektory do twarzy służą do tuszowania i ukrywania wszelkich defektów i niedoskonałości skóry twarzy, takich jak np. cienie pod oczami, trądzik, pojedyncze wykwity, przebarwienie, uwidocznione naczynka krwionośne czy po prostu zmarszczki.

Concealer & Corrector Crayon – korektor w kredce, przeznaczony jest do potrzeb cery problematycznej. Pomaga ukryć niedoskonałości nadając skórze naturalny wygląd. Produkt idealnie sprawdza się do korekty partii pod oczami oraz strefy nad ustami. Należy go aplikować używając posuwistych ruchów. Jego skład wzbogacony został o witaminę Ę. Dostępnych jest w aż siedmiu odcieniach.

Color Corrector Crayon – kamuflujący korektor w kredce, zawiera specjalnie opracowaną formułę, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby cery problematycznej. Występuje w czterech odcieniach: zielony – neutralizuje zaczerwienienia, fioletowy neutralizuje żółte odcienie, żółty neutralizuje fioletowe cienie, brzoskwiniowy natomiast pomaga zneutralizować sine tony i ciemne plamki. Dostępne są cztery odcienie.

Konturowanie

Jedną z najważniejszych funkcji produktów do konturowania jest modelowanie twarzy. Dzięki niemu będziemy wyglądały na zdrowe i wypoczęte.

Contour Crayon – kredka do konturowania, pomoże wykonturować każdy kształt twarzy, wyszczuplając okrągłą twarz, zwężając szeroki nos i uwypuklając kości policzkowe. Produkt zawiera witaminę Ę. Kredki do konturowania dostępne są w trzech odcieniach.

Kredki do zadań specjalnych od Golden Rose to idealny sposób na wykonanie nieskazitelnego, wiosennego makijażu. Serdecznie polecamy!

Kredki będące w marcu produktem miesiąca są klasycznymi kredkami, występującymi w formie ołówka, które wymagają temperowania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *