Makijaże Miss – W Galerii Raj pięknie jak w raju! Wyjątkowe odwiedziny na stoisku Golden Rose

Makijaże Miss w Galerii Raj Dębica.   Nasze stoisko odwiedziły miss podkarpacia 2017 i miss nastolatek podkarpacia 2017. Przy takich pięknościach nasze wizażystki nie miały za dużo pracy, ale z całą pewnością było to bardzo ciekawe doświadczenie.

Wszystkie miss były bardzo piękne, a nasze makijaże jedynie dopełniły ich wyjątkowego wyglądu. Poza makijażami był czas na ploteczki, poznawanie naszych produktów, wypróbowanie nowości.

A teraz trochę o trendach panujących w tym roku – będzie po prostu pięknie..Rozświetlona, pełna blasku skóra nigdy nie wyjdzie z mody. W 2018 roku w makijażu będziemy stawiać na naturalny błysk. W tym celu mieszamy rozświetlacze, bazy rozświetlające i pigmenty z podkładami, by uzyskać bardziej naturalny efekt.

Po modzie na baking wchodzi moda na naturalnie wyglądającą skórę, Stawiamy na lekko kryjące podkłady i kremy BB i CC, niedoskonałości tuszujemy korektorami. Makijaż ma wyglądać lekko i świeżo.

Nakłada się na całości malarską plamą lub rozcierając, zapominamy o ciemniejszym kąciku oka.

Oko mocno podkreślone czarnym eyelinerem, często w sposób asymetryczny, artystyczny, odważny. Pojawiają się zaokrąglone kreski, zamiast typowych jaskółek.

Maskary nie wystarczy już nałożyć tylko raz. Lepiej dwa, a nawet trzy. W nowym roku rzęsy im gęstsze, tym lepsze. Sklejają się? Nie szkodzi. Teraz o to właśnie chodzi. Ten trend co jakiś czas powraca, w tym sezonie również jest zauważalny. Widać go na pokazach u kreatorów mody, ale także znani wizażyści/beauty guru doceniają ten trend, który został spopularyzowany przez ikony mody z lat 6.

Uwielbiamy farbować włosy, zwłaszcza na blond. To samo dotyczy gwiazd, które chętnie eksperymentują z fryzurami. I to od lat! Diametralnie zmieniając kolor, często decydowały się również na rozjaśnienie lub farbowanie brwi – tak, aby efekt końcowy wyglądał „naturalnie”. Jednak koniec z tym – teraz liczą się kontrasty. A najmodniejsza wersja to ta łącząca blond loki i bardzo ciemne, czasem wręcz kruczoczarne, brwi. Najlepiej jeśli łuki będą naturalne i w rozmiarze XXL.

Błyszczące usta, nawilżające formuły. Powraca klasyczna forma pomadki (zamiast pomadek w formie płynnej).

Miękkie, ponętne i z lekkim błyskiem – takie usta będziemy nosić w 2018 roku. Najnowsze trendy pokazują, że odchodzimy od ciężkich matów na rzecz kremowych pomadek, które pielęgnują usta zapewniając im zarazem piękny wygląd.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *