W Galerii Raj pięknie jak w raju – kreujemy makijaże miss Wyjątkowe odwiedziny na stoisku Golden Rose

W Galerii Raj Dębica odwiedziły nasze stoisko miss podkarpacia 2017 i miss nastolatek podkarpacia 2017. Przy takich pięknościach nasze wizażystki nie miały za dużo pracy, ale z całą pewnością było to bardzo ciekawe doświadczenie.

Wszystkie miss były bardzo piękne, a nasze makijaże jedynie dopełniły ich wyjątkowego wyglądu. Poza makijażami był czas na ploteczki, poznawanie naszych produktów, wypróbowanie nowości.

A teraz trochę o trendach panujących w tym roku – będzie po prostu pięknie..Rozświetlona, pełna blasku skóra nigdy nie wyjdzie z mody. W 2018 roku w makijażu będziemy stawiać na naturalny błysk. W tym celu mieszamy rozświetlacze, bazy rozświetlające i pigmenty z podkładami, by uzyskać bardziej naturalny efekt.

Po modzie na baking wchodzi moda na naturalnie wyglądającą skórę, Stawiamy na lekko kryjące podkłady i kremy BB i CC, niedoskonałości tuszujemy korektorami. Makijaż ma wyglądać lekko i świeżo.

Nakłada się na całości malarską plamą lub rozcierając, zapominamy o ciemniejszym kąciku oka.

Oko mocno podkreślone czarnym eyelinerem, często w sposób asymetryczny, artystyczny, odważny. Pojawiają się zaokrąglone kreski, zamiast typowych jaskółek.

Maskary nie wystarczy już nałożyć tylko raz. Lepiej dwa, a nawet trzy. W nowym roku rzęsy im gęstsze, tym lepsze. Sklejają się? Nie szkodzi. Teraz o to właśnie chodzi. Ten trend co jakiś czas powraca, w tym sezonie również jest zauważalny. Widać go na pokazach u kreatorów mody, ale także znani wizażyści/beauty guru doceniają ten trend, który został spopularyzowany przez ikony mody z lat 6.

Uwielbiamy farbować włosy, zwłaszcza na blond. To samo dotyczy gwiazd, które chętnie eksperymentują z fryzurami. I to od lat! Diametralnie zmieniając kolor, często decydowały się również na rozjaśnienie lub farbowanie brwi – tak, aby efekt końcowy wyglądał „naturalnie”. Jednak koniec z tym – teraz liczą się kontrasty. A najmodniejsza wersja to ta łącząca blond loki i bardzo ciemne, czasem wręcz kruczoczarne, brwi. Najlepiej jeśli łuki będą naturalne i w rozmiarze XXL.

Błyszczące usta, nawilżające formuły. Powraca klasyczna forma pomadki (zamiast pomadek w formie płynnej).

Miękkie, ponętne i z lekkim błyskiem – takie usta będziemy nosić w 2018 roku. Najnowsze trendy pokazują, że odchodzimy od ciężkich matów na rzecz kremowych pomadek, które pielęgnują usta zapewniając im zarazem piękny wygląd.