Wielkie malowanie podczas tegorocznych targów Meet My Make Up Wizażystki Golden Rose podczas eventu w Manufakturze uczestniczyły w biciu rekordu.

Wielkie malowanie – w ten weekend w łódzkiej Manufakturze odbyła się kolejna edycja Meet My Make Up – wyjątkowego święta makijażu, pielęgnacji i urody.

Golden Rose nie mogło sobie odmówić udziału w tym wydarzeniu. Zwłaszcza, że w Manufakturze od lat mieści się nasz sklep. Już od samego rana w sobotę w rotundzie galerii handlowej Manufaktury można było poznać najlepsze makijażowe i pielęgnacyjne marki – w tym markę Golden Rose. Na naszym stanowisku dzielnie pracowały nasze wspaniałe wizażystki: Zuza, Agnieszka, Paulina i Wiktoria. Dziewczyny  na co dzień pracujące w naszym sklepie w Manufakturze i na stoisku w Porcie. Na miejscu można było przetestować nasze nowości, skorzystać z porad ekspertek i wystylizować brwi. Nasze stanowisko cieszyło się nieustającym zainteresowaniem.

Dzień pt: Wielkie malowanie,  uhonorowała obecność Mai Sablewskiej, Sióstr ADiHD oraz Magdy Pieczonki. Wszystkie panie to prawdziwe gwiazdy, które doskonale znają się na kobietach. Zarówno Siostry ADiHD, jak i Magda opowiadały o swoich ulubionych kosmetykach. Zdradziły przeróżne makijażowe triki oraz swoje  sprawdzone sposoby na malowanie się. Magda Pieczonka to wybitna wizażystka pracująca na co dzień z polskimi gwiazdami, więc podglądanie jej przy pracy to nie lada atrakcja.

W sobotę o godz. 15 uczestniczki podjęły próbę ustanowienia rekordu Polski w jednoczesnym malowaniu ust. Nasze wizażystki uwijały się jak mogły, by umalować jak największą ilość osób.

W niedzielę gościem specjalnym Meet My Make Up była Maja Sablewska. Występuje ona jako stylistka, doradca wizerunkowy i osobowość telewizyjna znana m.in. z programów „Sablewskiej sposób na…” i „X-Factor”. Opowiadała między innymi o ulubionych trikach urodowych, a w specjalnie zaaranżowanym kąciku porad, podpowiadała uczestniczkom Meet My Make Up, jak uniknąć błędów w stylizacjach i makijażu. Odwiedziła także nasze stanowisko.

Podczas Meet My Make Up można było też zgłosić się do konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018, gdyż biuro Miss Polonia miało tam swoje stanowisko.

Nam się bardzo podobało i już czekamy na kolejną edycję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *