Targi Beauty Forum – w tym roku byliśmy również obecni ! Warszawa, Centrum Targowo - Kongresowe

Targi Beauty Forum w tym roku również odbyły się w Warszawie.  Pojawiło się mnóstwo kosmetycznych marek, prezentujących swoje nowości, wśród nich było także Golden Rose.

Beauty Forum to jedno z ważniejszych spotkań w roku  dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, które odbywają się regularnie od 1997 roku. Jest to przede wszystkim wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z branżą kosmetyczną. To właśnie tutaj, podczas każdej kolejnej edycji, najpopularniejsze na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy i nowości produktowe. Tegoroczna edycja podobnie jak w ubiegłych latach również odbyła się w warszawskim Centrum Targowo – Kongresowym przy ul. Marsa.

Marka Golden Rose także postanowiła pochwalić się swoimi  nowościami, prezentując najnowszą kolekcję produktów metalicznych.

Nasze stoisko zlokalizowane było niedaleko sceny na której przez całe wydarzenie odbywały się różnego rodzaju atrakcje i cieszyło się naprawdę sporym zainteresowaniem. Pierwsze klientki pojawiły się punktualnie o godzinie 9:00 poszukując ulubionych odcieni pomadek i pytając o nowości.

Na miejscu obecne były również wizażystki naszej marki, które z ogromną radością i zaangażowaniem prezentowały produkty, wyjaśniały ich zastosowanie, a także pomagały wybrać odpowiednie odcienie i udzielały porad na temat wykonania makijażu, odpowiadając na liczne pytania klientek.

Przez ostatni weekend nasze stoisko na targach odwiedziło bardzo dużo osób. Największą popularnością cieszyły się oczywiście pomadki, ale nie tylko. Panie pytały również o produkty metaliczne, spray utrwalający makijaż, korektory do twarzy oraz tusze do rzęs. Na naszym stoisku pojawiło się również kilku Panów, poszukujących kosmetycznego drobiazgu dla swoich Pań.

To był bardzo intensywny i ciekawy weekend, spotkaliśmy wiele stałych klientek, za co bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że szybko się zobaczymy podczas kolejnych tego typu eventów i nie tylko.

Zapraszamy!