Wsparcie dla kobiet. Zobacz jak nasza marka świętowała 8 marca! Piękne mimo wszystko.

Wsparcie dla kobiet – 8 marca w Dzień Kobiet, marka Golden Rose postanowiła w szczególny sposób zadbać o kobiety i po raz kolejny już zorganizowała warsztaty z makijażu.

 

Tego dnia wspólnie  z naszymi wizażystkami  przeprowadziliśmy aż dwa różne warsztaty makijażowe. Udaliśmy się do łódzkiego Domu Samotnej Matki oraz na oddział onkologiczny, jednego z łódzkich szpitali.

Pierwsze warsztaty odbyły się tuż po godzinie 12:00 i dotyczyły ogólnych zasad wykonania makijażu twarzy, podczas których wizażystka opowiadała w jaki sposób dobrać i nałożyć podkład oraz w jaki sposób najlepiej wykonać makijaż, aby wyglądać świeżo i naturalnie.

Chwilę po godzinie 16 na oddziale onkologicznym Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi pojawiły się wizażystki naszej marki, które postanowiły spędzić czwartkowe popołudnie z pacjentkami oddziału, udzielając wskazówek na temat wykonania makijażu.

Tematem przewodnim ostatniego spotkania był makijaż oka. Panie uczyły się i doszkalały w jaki sposób najlepiej podkreślić i wyrysować brwi czy uwydatnić oko. Wizażystki najpierw pomagały dobrać odpowiedni kolor do danej karnacji i typu urody, a później  pokazywały w jaki sposób należy wykonać makijaż brwi. Następnie Panie próbowały same. Padały również pytania o właściwą pielęgnację skóry po długotrwałym procesie leczenia oraz  jak w łatwy i szybki sposób ukryć niedoskonałości czy zamaskować przebarwienia. Na wszystkie zadane pytania odpowiadały  nasze wizażystki: Paulina i Marlena. Warsztaty zostały przeprowadzone przy współpracy z łódzką Fundacją Kocham Życie, która od lat wspiera osoby borykające się z chorobą nowotworową.

 

  Na koniec obu spotkań Panie otrzymały, kosmetyczne upominki oraz indywidualnie dobrane pomadki i konturówki do stylizacji brwi.

Zarówno pierwsze jak i drugie spotkanie przebiegło w bardzo miłej, domowej atmosferze. Panie zadawały mnóstwo pytań dotyczących sposobu użycia kosmetyków i wykonania makijażu.

Mamy nadzieję, że był to dzień, który obie grupy będą miło wspominać, a przekazane przez nasze wizażystki okażą się przydatne w praktyce.

Wsparcie dla kobiet w każdej sytuacji życiowej, jest dla naszej marki bardzo ważnym działaniem dlatego mamy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieli okazję przeprowadzić kolejne warsztaty tego typu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.