Wsparcie dla kobiet. Zobacz jak nasza marka świętowała 8 marca! Piękne mimo wszystko.

Wsparcie dla kobiet – 8 marca w Dzień Kobiet, marka Golden Rose postanowiła w szczególny sposób zadbać o kobiety. Po raz kolejny już zorganizowała warsztaty z makijażu.

 

Tego dnia wspólnie  z naszymi wizażystkami  przeprowadziliśmy aż dwa różne warsztaty makijażowe. Udaliśmy się do łódzkiego Domu Samotnej Matki oraz na oddział onkologiczny, jednego z łódzkich szpitali.

Pierwsze warsztaty odbyły się tuż po godzinie 12:00 Dotyczyły ogólnych zasad wykonania makijażu twarzy.  Podczas warsztatów wizażystka opowiadała w jaki sposób dobrać i nałożyć podkład oraz w jaki sposób najlepiej wykonać makijaż, aby wyglądać świeżo i naturalnie.

Chwilę po godzinie 16 pojawiliśmy się  na oddziale onkologicznym Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.  Wizażystki naszej marki, udzielały praktycznych wskazówek na temat wykonania makijażu pacjentkom oddziału.

Tematem przewodnim ostatniego spotkania był makijaż oka. Panie uczyły się i doszkalały w jaki sposób najlepiej podkreślić i wyrysować brwi czy uwydatnić oko. Wizażystki najpierw pomagały dobrać odpowiedni kolor do danej karnacji i typu urody, a później  pokazywały w jaki sposób należy wykonać makijaż brwi. Następnie Panie próbowały same. Padały również pytania o właściwą pielęgnację skóry po długotrwałym procesie leczenia oraz  jak w łatwy i szybki sposób ukryć niedoskonałości czy zamaskować przebarwienia. Na wszystkie zadane pytania odpowiadały  nasze wizażystki: Paulina i Marlena. Warsztaty zostały przeprowadzone przy współpracy z łódzką Fundacją Kocham Życie, która od lat wspiera osoby borykające się z chorobą nowotworową.

 Na koniec obu spotkań Panie otrzymały, kosmetyczne upominki oraz indywidualnie dobrane pomadki i konturówki do stylizacji brwi.

Zarówno pierwsze jak i drugie spotkanie przebiegło w bardzo miłej, domowej atmosferze. Panie zadawały mnóstwo pytań dotyczących sposobu użycia kosmetyków i wykonania makijażu.

Mamy nadzieję, że był to dzień, który obie grupy będą miło wspominać, a przekazane przez nasze wizażystki okażą się przydatne w praktyce.

Wsparcie dla kobiet w każdej sytuacji życiowej, jest dla naszej marki bardzo ważnym działaniem dlatego mamy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mieli okazję przeprowadzić kolejne warsztaty tego typu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *