Kosmetyk Wszech Czasów – po raz trzeci z kolei zdobyliśmy nagrodę! Relacja z wydarzenia.

Kosmetyk Wszech Czasów – wczoraj, 28.03 w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody dla najlepszych kosmetyków.

Portal Wizaz.pl już od 9 lat przyznaje nagrody dla najlepszych produktów kosmetycznych, w  różnych kategoriach. W tym roku o tytuł Hitu Wizażanek 2018 walczyło aż 20 kosmetyków. Jednym z laureatów jest kultowa już, matowa pomadka w płynieLongstay Liquid Matte Lipstick marki Golden Rose.

W tym roku nasza marka już po raz trzeci z kolei odebrała nagrodę dla kolejnej  pomadki wyróżnionej w plebiscycie KWC, otrzymując tytuł Hitu Wizażanek.  Jesteśmy z tego powodu ogromnie dumni. Bardzo nas cieszy, że kosmetyki Golden Rose są tak lubiane, popularne i doceniane przez klientki.

Laureaci zostali wyłonieni na zasadzie konkursu polegającego na zdobyciu największej liczy głosów. Głosowanie trwało do 25.02, a nasza zwycięska pomadka zdobyła aż 1346 głosów. Z co ogromnie dziękujemy!

Pomadka Longstay Liquid Matte Lipstick gwarantuje perfekcyjne, pełne pokrycie ust matowym kolorem przez wiele godzin, bez uczucia przesuszenia i lepkości. Jej lekka formuła wzbogacona w witaminę E i olej z awokado sprawia, że usta są niezwykle nawilżone i gładkie, a elastyczny aplikator i kremowa konsystencja zapewniają wygodne rozprowadzanie produktu. Pomadka już od lat cieszy się pozytywnymi opiniami wśród blogerek i bardzo szybko została okrzyknięta prawdziwym hitem!

Kosmetyk Wszech Czasów, to tytuł, który definiuje kultowe, ponadczasowe kosmetyki, zachwycające swoją jakością. To przede wszystkim produkty bez których trudno sobie wyobrazić codzienne urodowe rytuały, to kosmetyki, po które sięga się odruchowo, z przekonaniem, że są dobrym wyborem. Taka właśnie jest nasza Longstay Liquid Matte Lipstick!

Wczorajszą galę prowadzili, Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel, a całą uroczystość uświetnił występ Natlii Nykiel.

Wszystkim, którzy oddali swój głos na naszą pomadkę Longstay Liquid Matte Lipstick – bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej marki, cieszymy się że jesteście z nami!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *