Pielęgnacja paznokci – jak szybko i właściwie zregenerować paznokcie! Idealny sposób na zadbane paznokcie.

Pielęgnacja paznokci po zimie. W kwietniu produktem miesiąca są odżywki do paznokci, które tylko teraz dostępne są w wyjątkowej, promocyjnej cenie za jedyne 10,90 zł.

W okresie jesienno-zimowym nasze dłonie narażone są na różne, niekiedy ekstremalne warunki. Nasze paznokcie stają się osłabione. Warto więc zadbać o ich właściwą pielęgnację, zwłaszcza na wiosnę. Tym bardziej, że w tym miesiącu marka Golden Rose postawiła na pielęgnację paznokci i przeceniła całą serię produktów do pielęgnacji i wzmocnienia paznokci.

W skład serii wchodzą:

Beauty Oil Nail Cuticle – Olejek odżywczy do skórek i paznokci

Black Diamond Hardener – Odżywka wzmacniająca paznokcie

4 in1 Complete Care – Odżywka 4 w 1 Kompleksowa ochrona

Smoothing Base Nail Foundation – Odżywka wygładzająca płytkę paznokcia

No More Bite Nail & Cuticle – Preparat przeciw obgryzaniu paznokci

Oxygen Nail Growth – Odżywka przyspieszająca wzrost paznokcia

Cuticle Remover Gel – Preparat do usuwania skórek

Top Coat Mega Shine – Preparat nadający połysk

Gama produktów do pielęgnacji paznokci jest naprawdę bogata.

Wyjątkowa pielęgnacja paznokci

Wyjątkowym atutem naszych produktów do paznokci jest to, że nie posiadają w  swoim składzie formaldehydu, czyli substancji, dzięki której produkty z jego zawartością przynoszą natychmiastowy efekt, w postaci szybkiego wzrostu i wzmocnienia paznokci, ale jak się okazuje jest to tylko chwilowe działanie. Formaldehyd to substancja szkodliwa dla naszych paznokci, która po dłuższym stosowaniu traci swoje „cudowne” właściwości czego efektem jest coraz gorsza kondycja paznokci. Jednymi  z najczęściej występujących objawów są min. rozdwajanie i łamanie się paznokci, pojawienie się żółtych plam na płytce. Po takim zabiegu bardzo trudno jest przywrócić paznokciom zdrowy wygląd. Warto więc  wybierać to co najlepsze i sięgać po produkty nie zawierające szkodliwych substancji, takie właśnie są produkty do pielęgnacji paznokci, naszej marki, które zawierają w sobie mnóstwo cennych składników.

Wiosenna pielęgnacja paznokci to jeden z ważniejszych urodowych rytuałów po zimie, a kolekcja naszych produktów do pielęgnacji paznokci jest naprawdę wyjątkowa. Sprawdź sama!

 

 

 

Jedna myśl na temat “Pielęgnacja paznokci – jak szybko i właściwie zregenerować paznokcie! Idealny sposób na zadbane paznokcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *