Warsztaty makijażowe w kameralnym gronie przy kawie. Tematem przewodnim był makijaż oka.

Warsztaty makijażowe – kilka dni temu w warszawskiej restauracji Lif odbyło się kameralne spotkanie dla dziennikarek przy kawie i kosmetykach Golden Rose.

Spotkanie miało formę warsztatów, zaproszone zostało wyselekcjonowane grono dziennikarek, którym bliska jest tematyka urodowa. Podczas trwania warsztatów nasze wizażystki opowiedziały i zaprezentowały  gościom w jaki sposób najlepiej wykonać  makijaż oka przy problemie opadającej powieki.

Omówione zostały podstawowe kształty oczu oraz kroki wykonania makijażu oka i sposoby na ujarzmienie brwi. Po wstępie teoretycznym przyszedł czas na praktykę. Każda z Pań miała przygotowane indywidualne stanowisko z niezbędnymi kosmetykami i akcesoriami do ćwiczeń i nauki.

Marka Golden Rose od dawna stawia na edukację i szerzenie wiedzy na temat makijażu. To już kolejne warsztaty makijażowe które zostały przez nas zorganizowane. Do tej pory były to głównie warsztaty w ramach działań charytatywnych m.in. dla pacjentek oddziałów onkologicznych i podopiecznych Domu Samotnej Matki w Łodzi. Tym razem postanowiłyśmy przygotować warsztaty dla dziennikarek, które zajmują się tematyką makijaży i kosmetyków, aby przybliżyć nieco temat w praktyce.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Po tym bardzo ciekawym i owocnym dniu mamy oczywiście ochotę na więcej i już planujemy kolejne spotkania.

Zachęcamy do obejrzenia galerii!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *