Nowe Stoisko marki Golden Rose w Galerii Kalisz – Zapraszamy! Kolejne stoisko w wielkopolsce.

Nowe stoisko naszej marki pojawiło się 17.04. 2018 w  Galerii Kalisz  w Kaliszu. Stoisko mieści się w pobliżu sklepu Pepco i 50 Style.

Kaliskie, nowe stoisko naszej marki, to już kolejny punkt na wielkopolskiej mapie gdzie można nas znaleźć. Bardzo się cieszymy, że mieszkanki Kalisza dzięki temu mają jeszcze więcej możliwości, aby zakupić nasze produkty.

W dniu otwarcia na klientki czekało mnóstwo promocji i atrakcji. Do  nieco większych zakupów, przewidziane były małe niespodzianki.  To już kolejne stoisko naszej marki, które możemy odwiedzić w Kaliszu, aby uzupełnić niezbędne kosmetyki. Oprócz Galerii Kalisz jesteśmy także w Galerii Amber. Zapraszamy więc do odwiedzin nowego miejsca i zachęcamy do zakupów.

Przypominamy również, że tylko w tymi miesiącu wszystkie odżywki do paznokci dostępne są wyjątkowo, atrakcyjnej cenie za jedyne 10,90 zł.

Na czas wiosennej regeneracji paznokci po zimie szczególnie polecamy naszą odżywkę Black Diamond Hardener, która w szczególny sposób odżywi i wzmocni paznokcie, zapeniając tym samym właściwą regenerację.

Aby wzmocnić i odżywić skórki zachęcamy do skorzystania z nawilżającego olejku Beauty Oil Nail Cuticle , który dzięki zawartości wielu składników odżywczych, takich jak: wyciąg z pestek słonecznika, winogron, awokado, olejku migdałowego) oraz oliwy  oliwek  i witaminy E nadaje miękkości skórkom i zapewnia  gładkie paznokcie.

 

Nowe stoisko w Galerii Kalisz, zapewnia profesjonalną obsługę i serdecznie zaprasza na zakupy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *