Stylizacja brwi i indywidualny dobór pomadki podczas eventu w Poznaniu! Darmowe konsultacje z wizażystką.

Stylizacja brwi i indywidualny dobór pomadki przez nasze wizażystki.  Między innymi takie atrakcje czekały w ubiegły weekend na uczestników eventu Hello Beauty w C.H. Posnania.

11 i 12 maja w Poznaniu odbyło się kolejne,  bardzo ciekawe wydarzenie poświęcone tematyce urody, pielęgnacji i makijażowym trikom. Podczas spotkania uczestnicy mogli skorzystać z porad ekspertów i zapoznać się z kosmetycznymi nowościami. Wybrane marki zaprezentowały kosmetyczne nowinki na nadchodzący sezon.

Na evencie była obecna również marka Golden Rose, która tego dnia stawiała na stylizację brwi i makijaż ust. Nasze wizażystki prezentowały jak w łatwy i szybki sposób wystylizować brwi i i umalować usta. Podczas każdej indywidualnej konsultacji pomagały dobrać indywidualny, pasujący do danej karnacji i typu urody odcień pomadki oraz wyjaśniały jak najlepiej uwydatnić i podkreślić usta. Ponad to na klientki czekała w naszym  sklepie specjalna promocja oraz kupony rabatowe -15%.

Stoisko naszej marki cieszyło się naprawdę sporym zainteresowaniem, a klientki zadawały bardzo konkretne pytania na temat produktów do ust  i brwi oraz sposobów na przedłużenie makijażu.

W trakcie całego wydarzenia nie zabrakło także spotkań z ciekawymi i inspirującymi osobami, na miejscu była możliwość skorzystania z porad ekspertów obecnych na wydarzeniu, a także wzięcie udziału w pokazach makijażowych czy rożnego rodzaju konkursach lub warsztatach.

Ostatnie wydarzenie było świetną okazją do pogłębienia wiedzy i umiejętności makijażowych. Każdy z uczestników miał również możliwość do zrobienia zdjęcia na ściance wykonanej z kwiatów, co również cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Gośćmi specjalnym całego wydarzenia były Magdalena Pieczonka, znana makijażystka i stylistka oraz Natalia Siwiec.

Kolejną, interesującą atrakcją okazał się konkurs „Make Up Challenge”, w którym nagrodą było zostanie ambasadorką C.H. Posnani oraz nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.

Całe wydarzenie cieszyło się naprawdę dużym zainteresowaniem, stylizacja brwi i indywidualny dobór pomadki okazał się naprawdę ciekawym pomysłem, ponieważ jak się okazało spora grupa kobiet ma ogromny problem z doborem odpowiednich dla siebie kolorów produktów do makijażu.

Liczymy na kolejne tego typu spotkania!

 

 

 

 

 

 

 

Jedna myśl na temat “Stylizacja brwi i indywidualny dobór pomadki podczas eventu w Poznaniu! Darmowe konsultacje z wizażystką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *