Stawiamy na rozwój – szkolenia dla pracowników naszej marki Szkolenia produktowe marki Golden Rose

Stawiamy na rozwój – marka kosmetyczna Golden Rose, dostępna jest  na polskim rynku  od kilkunastu lat, regularnie organizuje i przeprowadza szkolenia dla pracowników. Chcemy zachęcić w ten sposób do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i poszerzania umiejętności.

Tym razem zaplanowaliśmy cykl szkoleń z prezentacji produktów i nawiązywania relacji z klientem. Pierwsze szkolenie miało miejsce w Lesznie, kolejne dwa odbyły się w Krakowie i Łodzi. Ostatnie zaplanowane jest  na najbliższy piątek i odbędzie się w Gdańsku.

Podczas każdego szkolenia uczestnicy mają szansę nie tylko bliżej poznać markę i wymienić się doświadczeniami. Jest to okazja do tego, aby uzyskać praktyczne wskazówki i porady oraz poszerzyć swoją wiedzę. Bardzo ważnym elementem każdego szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowościami produktowymi oraz ich bogatym zastosowaniem.

Ponad to, nasza ekspertka w zakresie wizażu, za każdym razem przypomina o najważniejszych zasadach dotyczących właściwej  pielęgnacji twarzy. Omawia metody i kolejność właściwej aplikacji kosmetyków oraz przypomina o najskuteczniejszych i najłatwiejszych metodach utrwalania makijażu.

Na uczestników, każdego szkolenia czeka więc spora dawka praktycznej wiedzy na temat wykonywania profesjonalnego makijażu. Jednym z najczęściej pojawiających się wątpliwości jest dobór odpowiednich kosmetyków do danego rodzaju cery, oraz umiejętność dobrania odpowiednich kolorów do wykonania makijażu. Te i inne zagadnienia pojawiają się na naszych szkoleniach.

W trakcie trwania całego szkolenia i podczas omawiania poszczególnych tematów oraz zagadnień uczestnicy przygotowują własne makijaże. Dzięki czemu w sposób praktyczny mogą poznać zastosowanie kosmetyków, co jest świetną okazją do przetestowania i przyjrzenia się nowościom produktowym. Daje to rónież możliwość do zgłębienia tematu i poznania kilku makijażowych trików czy ciekawostek.

Na koniec każda z uczestniczek otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Wszystkie dotychczasowe szkolenia przebiegały  w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. To jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że hasło: stawiamy na rozwój, ma ogromny sens. Przed nami ostatnie zaplanowane na wiosnę szkolenie, ale w planach mamy już kolejne!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *