Malowanie paznokci – event z okazji Dnia Matki w Galerii Bemowo Golden Rose znowu w akcji !

Dzień Matki to jedno ze starszych świąt obchodzone w naszym kraju w dość huczny sposób. Każda z nas w tym wyjątkowym dniu chce spędzić ten czas ze swoją mamą, nawet podczas malowania paznokci.

Pragniemy pokazać naszym mamom, jak bardzo są dla nas ważne. Nie chodzi tu wcale o drogie prezenty, ale o czas poświęcony drugiej osobie. Każda z nas ma dużo na głowie i nie zawsze mamy możliwość spędzenia z mamą czasu, ale dla siebie te 5 minut na malowanie paznokci zawsze znajdziemy.

Dlatego chcieliśmy połączyć możliwość zrobienia czegoś dla siebie z opcją spędzenia czasu z mamą. A jak? Przekonajcie się same.

Dzień Matki z Golden Rose! Tym razem pojawiliśmy się w Galerii Bemowo. Mieliśmy ku temu bardzo ważny powód – chcieliśmy umilić wam czas spędzony z waszymi mamami. Tak, aby każda z was mogła zrobić coś dla siebie, ale wspólnie ze swoją mamą.

Dzień Matki – Galeria Bemowo 26 maja tętniła życiem.

Pojawiły się strefy znanych marek, na których każda z was mogła znaleźć coś dla siebie lub dla mamy. Bo to przecież one były tego dnia najważniejsze. A w jaki sposób  spędzić najlepiej czas z mamą, żeby każda w was na tym zyskała?

Naszą propozycją na ten dzień była strefa relaksu z manicure, gdzie na klientki czekały wykwalifikowane kosmetyczki. Potencjalne nabywczynie naszych produktów mogły wybrać sobie zarówno kolor jak i wzór na paznokciach.

Jednak samo malowanie paznokci to nie wszystko. Podczas oddawania się przyjemności jaką jest dekorowanie paznokci, można było również skorzystać z porad kosmetycznych w zakresie pielęgnacji paznokci.

Wiele z Was czytając artykuł własnie zaczęło się zastanawiać jak mogło być duże zainteresowanie standardowym manicurem? Owszem nie posiadamy w swojej ofercie lakierów hybrydowych. Natomiast mamy lakiery zwykłe, które nadają trwalsze, żelowe wykończenie, w skutek czego utrzymuje się dłużej na paznokciu niż zwykły lakier, ale nie niszczy płytki paznokcia jak hybryda.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *