Wizażystki naszej marki podczas akcji Mam Meeting! Zobacz jak malowaliśmy podczas eventu w Serenadzie.

Wizażystki naszej marki przygotowywały makijaże podczas dwudniowego eventu Mam Meeting z okazji Dnia Mamy  w C.H. Serenada.

W ostatni weekend 26 -27.05 w Krakowie w C.H. Serenada odbyło się z okazji Dnia Mamy bardzo ciekawe wydarzenie. Wszystko rozpoczęło się w sobotę, punktualnie o godzinie 12. Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Przygotowane zostały aż trzy wyodrębnione strefy: strefa wiedzy Świadoma Mama, strefa zdrowia i urody oraz strefa zabaw dla dzieci, a w każdej z nich czekało moc inspiracji i ciekawych inicjatyw.

Podczas takiego wydarzenia nie mogło oczywiście zabraknąć marki Golden Rose. Na miejscu obecne były nasze wizażystki, które zajmowały się stylizacją  brwi i makijażem ust. Wizażystki prezentowały w jaki sposób należy podkreślić i umalować usta. Wszyscy chętni mogli skorzystać również z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji podczas których wizażystki pomagały dobrać odpowiedni odcień pomadki, pasujący do danego typu urody i odcienia karnacji oraz uczyły w jaki sposób najlepiej podkreślić i uwydatnić brwi.

Nasze stanowisko cieszyło się sporym zainteresowaniem i było jednym z chętniej odwiedzanym przez klientki.

Na miejscu obecne były także znane i lubiane osoby ze szklanego ekranu. Wśród nich pojawiały się między innymi: Paulina Holtz, która jest ambasadorką akcji Świadoma Mama oraz Monika Mrozowska, która od lat zajmuje się promowaniem zdrowego żywienia. Tym razem Pani Monika opowiadała o ekonomicznej i ekologicznej kuchni. Na miejscu obecna była także Drużyna Szpiku, która promowała wspieranie osób chorych na białaczkę.

Jak widać na uczestników wydarzenia czekało wiele, rożnorodnych atrakcji.

Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *