Postaw na rzęsy i skorzystaj z czerwcowej promocji miesiąca! Tylko w czerwcu wybrane tusze dostępne w niższej cenie.

Postaw na rzęsy i zachwyć spojrzeniem. Tylko w czerwcu wybrane tusze do rzęs dostępne są w nowej, niższej cenie za jedyne 8,90. Sprawdź szczegóły.

W czerwcu produktem miesiąca będą aż cztery tusze do rzęs: Miracle Lash Mascara, Cat Walk Mascara, City Style Mascara, Maxim Eyes Mascara. Wyróżniają się formułą, która wydłuża i zwiększa objętość rzęs, a dodatkowo każdy z nich charakteryzuje się specjalnie zaprojektowaną szczoteczką. Poniżej prezentujemy krótką charakterystykę każdego z nich.

Postaw na rzęsy i wybierz idealny tusz do swoich potrzeb

Miracle Lash Mascara – Pogrubiająco-wydłużający  tusz do rzęs. Dzięki swojej, ulepszonej formule oraz elastycznej szczoteczce idealnie pokrywa rzęsy od nasady, aż po same końce. Nie pozostawia grudek. Tusz zapewnia idealne pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz kolor głębokiej czerni, który utrzyma się na rzęsach przez długie godziny.

Cat Walk Mascara – Pogrubiający tusz do rzęs, przeznaczony dla zwolenniczek maksymalnie pogrubionych rzęs. Jego specjalnie zaprojektowana, niestandardowa,  elastyczna szczoteczka jest ekstremalnie skuteczna. Krótsze włoski maksymalnie zwiększają objętość rzęs i pogrubiają je, a dłuższe podkręcają i zapewniają  precyzyjne rozdzielenie rzęs. Dzięki dużej ilości pigmentów tusz ma kolor głębokiej czerni i efektownie podkreśla naturalną oprawę oczu.

City Style Mascara – Tusz do rzęs wydłużająco-pogrubiający. Idealnie się rozprowadza i przylega do rzęs, nie zbijając się w grudki, nie kruszy się i nie rozmazuje. Jego dwustronna elastyczna szczoteczka wyposażona jest w aż dwa rodzaje włosków: dłuższe włoski maksymalnie wydłużają i podkręcają, a krótsze dodają objętości. Asymetryczna budowa szczoteczki zapewnia również równomierne i precyzyjne rozprowadzenie tuszu, dzięki czemu podkreśla nawet najkrótsze włoski w kącikach oka.

Maxim Eyes Mascara – Wydłużający tusz do rzęs, który został stworzony z myślą o kobietach, które nie są zadowolone z objętości swoich rzęs. Produkt wyposażony jest w specjalnie wyprofilowaną szczoteczkę, ułatwiającą wydłużenie i uniesienie rzęs od samej nasady. Szczoteczka dociera do wszystkich włosków, również tych najkrótszych i prawie niewidocznych. Wyraźnie je unosi i dodaje objętości, zapewniając perfekcyjny kształt każdej rzęsy. Efekt to maksymalnie pogrubione, uniesione i podkreślone rzęsy, które otworzą spojrzenie i dodadzą oczom blasku.

Latem, staramy się raczej stronić od pełnego i mocnego makijażu, chętniej podkreślając oczy i usta. Postaw na rzęsy wybierając odpowiedni tusz i olśnij spojrzeniem.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *