Dzień Matki – doceniajmy również te niedocenione. Warsztaty z makijażu.

Dzień Matki jest raz na rok i to właśnie wtedy nasze mamy czują się przez nas docenione. Ale co z tymi mamami, które są same a ich dzieci są malutkie? Minie sporo czasu, zanim zrozumieją jak wiele mamy, dla nich zrobiły. Sprawdźcie, w jaki sposób Golden Rose sprawiło, aby samotne matki też miały udany Dzień Matki.

Gdzie i po co?

To już drugi raz, kiedy wspieramy te kobiety, które tego wsparcia potrzebują najbardziej. Pierwsze spotkanie odbyło się z okazji Dnia Kobiet w tym roku, aby poczuły się docenione i szanowane. Tym razem, ponownie we współpracy z Fundacją Służby Rodzinie „Nadzieja”, nasza delegacja pojawiła się w domu samotnej matki w Łodzi.

Spotkanie to, miało na celu pokazanie naszym słuchaczkom, że mniej może znaczyć więcej. Chciałyśmy, aby kobiety uczestniczące w naszych warsztatach poczuły się piękne i dowartościowane.

Warsztaty? – Może sama prelekcja?

Podczas spotkania nasza wizażystka Paulina dała dziewczynom kilka porad, jak wykonać delikatny makijaż, na co dzień lub okazyjnie, np. na rozmowę kwalifikacyjną.

Mamy dowiedziały się również o pewnych trikach wizażowych, które miejmy nadzieję, pomogą w codziennym makijażu, a zarazem zaoszczędzą czas, który będzie można poświęcić swoim pociechom.

Po wcześniejszej konsultacji z naszą wizażystką, każda z kobiet miała możliwość dobrania makijażu do swojej urody. Niektóre z obecnych na warsztatach pań, nie chciały wykonywać makijaży na sobie. Tym razem chciałyby spróbować większego wyzwania i umalować swoją koleżankę.

Oczywiście pod bystrym okiem naszej wizażystki, dziewczyny mogły potrenować swoje umiejętności wizażowe, również na swoich koleżankach.

A do czego to jest?

Na sam koniec, każda z mam z okazji Dnia Mamy dostała od nas drobny upominek. A w nim między innymi pojawiła się odżywcza ze względu na swoją formułę (masło shea oraz witaminę E) pomadka w kredce Smart Lips, a także nowość w asortymencie Golden Rose kredka do brwi Longstay Precise Browliner, dzięki której brwi wszystkich pań będą piękne każdego dnia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *