Pomadka Smart Lips zdobyła Perłę Rynku Kosmetycznego! XIII edycja prestiżowego badania.

Pomadka Smart Lips zdobyła Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego 2018 w kategorii kosmetyków do ust.

To już XIII edycja prestiżowego badania

W czwartek 7 czerwca w hotelu Bellotto w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najbardziej udanych nowości, które zwyciężyły w tegorocznym plebiscycie Perły Rynku FMCG 2018 i Perły Rynku Kosmetycznego 2018.

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości spożywcze, kosmetyczne oraz chemii gospodarczej.

Warto podkreślić, że badanie „Perły Rynku” jest jednym z najstarszych i największych projektów wyróżniających najlepsze produkty głosami handlu. Pierwsza edycja plebiscytu odbyła się w 2006 roku. Każdego roku bierze w nim udział ok. 400 produktów.

Pomadka Smart Lips otrzymała złotą Perłę Rynku Kosmetycznego 2018

W tym roku złotą Perłę Rynku Kosmetycznego otrzymała seria naszych pomadek Smart Lips, które charakteryzują się intensywnym kolorem, kremową konsystencją i satynowym wykończeniem. To już kolejna z wielu nagród, która dołączyła do naszej kolekcji.

Jedną z głównych zalet pomadek Smart Lips, jest ich wyjątkowa formuła, która zawiera  masło shea i witaminę E. Pomadki nie wymagają temperowania.

Pomadki to jeden z najstarszych i podstawowych kosmetyków, który od lat króluje w kobiecej kosmetyczce. Nie od dziś wiadomo, że kiedy nie przygotowujemy się na jakieś większe wyjście, wystarczy ulubiona pomadka i odrobina tuszu do rzęs, aby przygotować minimalistyczną wersję makijażu.

Na większe wyjścia i szczególne okazję również polecamy naszą serię pomadek Smart Lips, które posiadają bardzo szeroką gamę kolorystyczną, dzięki której każda z nas znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *