Przygotowywaliśmy makijaże gwiazd podczas pokazu Vivat Mama! Relacja z wydarzenia.

Przygotowywaliśmy makijaże gwiazd podczas tegorocznej edycji pokazu Vivat Mama Metamorfozy Gwiazd, który odbył się wczoraj, 11.06 w Hotelu Mazurkas.

Kolejna edycja pokazu Vivat Mama Metamorfozy Gwiazd

Wydarzenie Vivat Mama Metamorfozy Gwiazd jest cyklicznym  wydarzeniem charytatywnym, z którego dochód przeznaczany jest na wsparcie Fundacji Koocham, wspierającej dzieci po wypadkach. Za każdym razem w evencie uczestniczą  znane i lubiane osoby ze szklanego ekranu, które wraz z dziećmi biorą udział w pokazie mody. Tak samo było w tym roku. Aktorki i dzieci wystąpiły podczas wydarzenia w roli modelek i modeli, prezentujących ubrania z najnowszej kolekcji projektantki Anny Cichosz i marki La Metamorphose.

Na wybiegu królowały kwiatowe akcenty, a motywem przewodnim kolekcji Anny Cichosz było hasło „Flower Power”.

Przygotowywaliśmy makijaże gwiazd.

Już na kilka godzin przed rozpoczęciem eventu, pełną parą ruszyły wszystkie przygotowania. My natomiast przygotowywaliśmy makijaże gwiazd, które były wykonane wyłącznie kosmetykami marki Golden Rose. Aż trzy wizażystki naszej marki dbały o make-up gwiazd. Przygotowując makijaże, wizażystki postawiły na delikatne rozświetlenie, podkreślenie rysów twarzy oraz mocniejsze zaakcentowanie oka.

Na pokazie pojawiły się między innymi: Anna Iberszer, Karina Kunkiewicz, Anna Korcz, Olga Borys, Sylwia Wysocka i Ewa Pacuła.

Organizatorem gali była Małgorzata Puczyłowska, a wydarzenie uświetnił występ Monik Jarosińskiej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *