Uczestniczyliśmy w Drzwiach Otwartych kaliskiej szkoły Avangarda! Na miejscu nasza wizażystka malowala usta i stylizowała brwi.

Uczestniczyliśmy w Drzwiach Otwartych dla kandydatów na słuchaczy w  kaliskiej szkole Avangarda. Wydarzenie odbyło się w ostatnią sobotę 16.06.

Uczestniczyliśmy w Drzwiach Otwartych

W ubiegłą sobotę 16.06 szkoła Avangarda w Kaliszu organizowała Drzwi Otwarte, podczas których każdy zainteresowany mógł przyjść i zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki. Szkoła postanowiła zaprezentować się z jak najlepszej strony. Przygotowane zostały ulotki oraz banery reklamujące szkołę i informujące o naborze. W środku znajdowały się strefy tematyczne nawiązujące do kierunków oferowanych przez szkołę.

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej obleganych kierunków ostatnich lat jest wizaż. Jest to nauka o kreowaniu wizerunku i sztuce makijażu.

Od jakiegoś czasu już nasz marka wspiera kaliską szkołę wyposażając ją w produkty potrzebne  do przeprowadzania zajęć z makijażu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na udział w tym wydarzeniu i uczestniczyliśmy w Drzwiach Otwartych.

Na miejscu nasza wizażystka malowała usta, indywidualnie dobierając kolor pomadki, odpowiedni do danego typu urody i koloru karnacji  oraz stylizowała brwi. Z porad wizażystki mogła skorzystać każda chętna uczestniczka Drzwi Otwartych odwiedzająca tego dnia szkołę.

Największym zainteresowaniem cieszyły się nasze najnowsze pomadki z serii Soft & Matte Creamy Lip Color, cechujące się długotrwałą, delikatną formułą, która pozostawia na ustach matowe w pełni kryjące wykończenie.

Innowacyjny skład pomadki sprawia, że produkt łatwo i wygodnie się aplikuje. Ponadto, jego niezasychająca formuła zapewnia długotrwałe nawilżenie ust, nie pozwalając by kolor wyblakł lub by zaaplikowany produkt pękał na ustach.

Podczas Drzwi Otwartych goście odwiedzający nasze stanowisko byli pod wrażeniem bogatej palety kolorystycznej. Każda z osób, która zdecydowała się na wykonanie makijażu otrzymała kupon rabatowy -20% do wykorzystania na jednym z kaliskich stoisk z kosmetykami marki Golden Rose, które mieszczą się w Galerii Amber i w Galerii Kalisz Carrefour.

Dziewczyny, które zdecydowały się na wystylizowanie brwi przez wizażystkę były zachwycone używanym przez nią żelem do stylizacji brwi. Produkt daje efekt delikatnego przyciemnienia brwi, nadając im odpowiedni kształt i perfekcyjny wygląd przez długie godziny. Jedną z jego najważniejszych właściwości, jest to, że nie skleja włosków. Warto również podkreślić, że produkt odpowiedni jest dla wszystkich kolorów brwi oraz dla osób, które noszą szkła kontaktowe.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *