Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 czyli te najpiękniejsze w województwie łódzkim! Miss w stylu Golden Rose

W niedzielę dnia 17.06.2018  na rynku Manufaktury odbyła się gala Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Mieliśmy przyjemność pracować z grupą dwudziestu jeden najpiękniejszych dziewczyn w województwie Łódzkim. Jak wyglądały przygotowania do gali oraz sama gala? Zapraszamy do naszej relacji. 

Miss Polonia Województwa Łódzkiego- tak wszystko się zaczęło

Pomimo, iż 17.06 (niedziela) była niedzielą niehandlową na rynku Manufaktury pojawiło się dużo ludzi, których witał Pan Lakier. Do godziny 13:00 można było obserwować próbę kandydatek walczących o tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Po próbie dziewczyny oddały się całkowicie w ręce naszych pięciu najlepszych wizażystek Pauliny, Zuzy, Agi, Wiki i Marleny. Zanim nasze profesjonalistki przystąpiły do działania ustaliły wraz z organizatorami (agencja Igo-Art), że makijaże dziewczyn ze względu na 28 stopniowy upał i kolorowe wzory na kreacjach będą naturalne i klasyczne.

I po makijażu – a co dalej ?

Jak już dziewczyny przeszły przez fazę makijażu, pielęgnacją i upięciem włosów zajęli się styliści z salonu David Bernat Hair Design. Po tak dopracowanych stylizacjach, zarówno wizażowych jak i fryzjerskich nie pozostało nic innego, tylko założyć suknie koktajlowe i wyjść na pierwszy pokaz. Następnie dziewczyny zaprezentowały się w  strojach kąpielowych oraz sportowych – po czym wybrano dziesięć najpiękniejszych z dwudziestu jeden pięknych.

Pierwsza dziesiątka

Po dużej selekcji jak już zostało tylko dziesięć kandydatek, zaprezentowały się one w dwóch kolejnych pokazach. Przepiękne suknie ślubne i oraz suknie wieczorowe projektu Agaty Wojtkiewicz. Po tym pokazie nastąpił kolejny wybór ostatniej już piątki dziewczyn, które rywalizowały o najważniejsza nagrodę główną – tytuł najpiękniejszej dziewczyny w województwie łódzkim.

Pierwsza piątka

Dziewczyny, które zakwalifikowały się do pierwszej piątki, czekał jeszcze jeden pokaz. Jak mówiły, wszystkie pokazy, w których wychodziły były wyjątkowe, ale ten był szczególny. To właśnie od niego zależało, która z dziewczyn otrzyma koronę.

Kandydatki zaprezentowały się na sam koniec w sukniach wieczorowych projektu Mileny Sobierajskiej. A oceniane były przez Agatę Biernat, obecną Miss Polonia 2017 oraz Izabellę Krzan, Miss Polonia 2016.

Ogłoszenie wyników, na które wszyscy czekali

II Wicemiss została Magdalena Czech z Opoczna (Miss Uniwersytetu Medycznego 2018);

I Wicemiss została Patrycja Woźniak z Łasku;

Koronę Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 zdobyła Natalia Zawiślak (z Kutna 19 l.)

Dodatkowo przyznane zostały tytuły:

Miss Publiczności – Dagmara Gniotek;

Miss NatureHouse – Monika Wójcik;

Miss Excellence Place – Patrycja Woźniak;

Miss Healt&Beauty – Natalia Rogulska.

Rozrywka

W trakcie przerwy między pokazami oraz oczekiwania na werdykt, spędzony czas na gali umilił nam występ Mateusz Grędziński (zwycięzca The Voice of Poland) oraz zespół Zołzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *