Dziewczyna GR – to już trzecia edycja! Popularny konkurs Instagramowy właśnie się rozpoczął!

Na profilu Instagram Golden Rose Polska właśnie rozpoczęła się kolejna, już trzecia, edycja konkursu Dziewczyna GR.

Dwie poprzednie edycje były pełne niesamowitych zgłoszeń naszych Uczestniczek i z tury na turę, było nam coraz trudniej wyłaniać zwycięzców. Co przyniesie nam ta edycja?

Konkurs opiera się na kilku prostych zasadach:

  • Odwzorowujemy facechart zamieszczony w każdy piątek na profilu Instagram @GoldenRosePolska
  • Robimy zdjęcie makijażu i wstawiamy na swój profil Instagram
  • Oznaczamy na zdjęciu @GoldenRosePolska oraz zamieszczamy hashtagi: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR
  • Czekamy na wyniki!

Nagrody w konkursie są nieprzeciętne, ponieważ oprócz boxa wypełnionego po brzegi naszymi kosmetykami, zdjęcie wszystkich laureatów pojawia się na naszym profilu Instagram. Jest o co walczyć!

Po więcej szczegółów zajrzyjcie koniecznie na nasz profil Instagram.

W konkursie można zgłosić nieograniczoną ilość prac, ale wygrać można tylko raz. Co tydzień opublikujemy nowy facechart, czyli nowe zadanie konkursowe. Będzie aż 8 takich zadań!

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Kliknij, aby pobrać

Inspiracją do powstania tego facechartu był kolor roku ogłoszony przez Instytut Pantone, czyli Ultra Violet! W połączeniu z najmodniejszym w tym sezonie metalicznym połyskiem daje niesamowite wrażenie. Takie zestawienie na pewno sprawdzi się na licznych wakacyjnych imprezach, gdzie możemy pozwolić sobie na nieco bardziej szalone kolory.

Wyjątkowy połysk w makijażu możemy uzyskać dzięki serii metalicznej, którą Golden Rose niedawno wprowadziło na rynek. Szczególnej uwadze polecamy intensywnie napigmentowane cienie Metals Metallic Eyeshadow oraz Metals Metallic Liquid Eyeshadow, dzięki którym uzyskamy efekt niesamowitego glow.  Dodatkiem do tego makijażu może być Sparkle Eyeliner w odcieni złota, zapewniający brokatowe, ale subtelne wykończenie naszej stylizacji. Wykorzystując paletkę Metals Sculpting Palette możemy wymodelować rysy naszej twarzy, a przy okazji dodać sobie blasku. Na usta wystarczy nałożyć matową kredkę z serii Matte Crayon w odcieniu brudnego różu i gotowe! Makijaż na imprezę, a zarazem ciekawe zgłoszenie konkursowe są skończone.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie Dziewczyna GR!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *