Drugi etap konkursu Dziewczyna GR czas zacząć! Maluj się razem z nami

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy kolejny etap konkursu Dziewczyna GR. Już nie mogliśmy się doczekać, aby zaprezentować Wam kolejny facechart – i oto jest.

W pierwszym etapie konkursu otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, a wyłonienie zwyciężczyni, wcale nie było proste. Miałyśmy naprawdę bardzo duży dylemat jednak to jeszcze nie koniec. Zachęcamy do odwzorowania naszego drugiego facechartu. Jest to szansa między innymi dla tych, którzy jeszcze się wahają, czy wziąć udział w konkursie, a zarazem dla osób liczących na wygraną w poprzedniej jego części.

Tym razem prezentujemy makijaż dzienny. Ma on być delikatny, a zarazem zmysłowy. Do jego wykonania możecie wykorzystać różne nasze produkty.

Delikatnie pogrubione i wydłużone rzęsy – do tego świetnie sprawdzi się nasza nowa mascara Dramatic Lashes Night Black Mascara. Makijaż oka w różnych odcieniach brązów. Gdyby tego było mało – kolorowe usta. Czerwień, malina a nawet oranż. Jednak wiadomo, że to tylko trzy popularne kolory tego lata. Pamiętacie, że usta ombre możecie zrobić w dowolnej konfiguracji kolorystycznej.

Ostatnim krzykiem mody są matowe pomadki do ust i do wykonania różnokolorowego makijażu ust cudownie sprawdzą się pomadki Matte Cryon Lipstick.

Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, iż twarz z naszego facechartu jest delikatnie wykonturowana, co nadaje jej smukłości, a zarazem wyrazistości.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Kliknij, aby pobrać

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *