Trzecie zadanie konkursowe przed Wami – Dziewczyna GR! Weź udział w zabawie.

Trzecie zadanie konkursowe przed Wami  – konkurs polegający na przygotowaniu makijażu na podstawie opublikowanego facechartu, wciąż trwa. Weź udział w zabawie!

Trzecie zadanie konkursowe

Prezentujemy Wam dzisiaj, trzecie zadanie konkursowe na nadchodzący tydzień. Konkurs Dziewczyna GR, już od jakiegoś czasu cieszy się dużą popularnością, mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Za nami wyłonione dwie laureatki trzeciej edycji, którym serdecznie gratulujemy. Przed nami nowe zadanie, która z Was będzie następna?

Zachęcamy do dalszej zabawy i udziału w trzeciej już odsłonie naszego konkursu.

Tak jak w przypadku dwóch poprzednich etapów, trzecia odsłona konkursu także  odbywa się na naszym profilu na  Instagramie.  Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować makijaż  na podstawie opublikowanego w tym tygodniu facechartu, a następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie oczywiście na naszym Instagramie.

W tym tygodniu, zadaniem konkursowym jest niebanalny i efektowny  makijaż w artystycznym stylu. Chodzi tutaj o mocniejsze wyrysowanie brwi, uwydatnienie oka, podkreślenie kości policzkowych i wyrysowanie piegów oraz delikatne rozświetlenie twarzy i podkreślenie ust.

Przypominamy również przy okazji, że nagrodą w konkursie jest box z kosmetykami marki Golden Rose oraz opublikowanie zdjęcia wszystkich laureatów na naszym profilu Instagram.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Życzymy powodzenia!

Ten efektownie i ciekawie prezentujący się makijaż możemy oczywiście wykonać kosmetykami naszej marki. Do dyspozycji mamy całą gamę produktów, poczynając od makijażu brwi, oczu, wyrysowania kropek odgrywających w tym przypadku bardzo ważną rolę oraz delikatnego podkreślenia ust.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *