Konkurs Dziewczyna GR – tym razem, to już czwarty etap! Przygotuj makijaż i baw się razem z nami.

Konkurs Dziewczyna GR – w tym tygodniu, to już czwarta odsłona tej edycji. Przygotuj makijaż, na podstawie facechartu będącego zadaniem konkursowym i baw się razem z nami.

Konkurs Dziewczyna GR, jak dołączyć?

Aby wziąć udział w czwartym etapie naszego konkursue wystarczy przygotować makijaż  na podstawie zaprezentowanego w tym tygodniu facechartu, a następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie oczywiście na naszym profilu na Instagramie.

Tym razem zadaniem konkursowym będzie makijaż stawiający na  mocniejsze podkreślenie oka, akcentujący kreskę na górnej powiece, mocniej wytuszowane rzęsy i delikatnie podkreślone usta.

Taki efekt możemy uzyskać przy pomocy kosmetyków Golden Rose. Do wyrysowania kreski polecamy Stylist Duo Liner – Liner z dwiema końcówkami, który ułatwia wykonanie dowolnego rodzaju kreski na powiece. Warto również podkreślić, że obie końcówki charakteryzują się wyjątkowym kształtem i głęboką pigmentacją zapewniając łatwe stosowanie i optymalną kontrolę podczas nakładania. Jego cienka, elastyczna i stożkowa końcówka pozwala na łatwą aplikację zarówno delikatniejszych jak i grubszych kresek. Usta natomiast wystarczy delikatnie podkreślić matową pomadką do ust w płynie – Longstay Liquid Matte Lipstick nr 03. A na koniec delikatnie podkreślić brwi, rozświetlić cerę i wykonturować twarz.

Po raz kolejny przypominamy również o nagrodzie. Jest to box z kosmetykami marki Golden Rose oraz opublikowanie zdjęcia wszystkich laureatów na naszym profilu Instagram.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Życzymy powodzenia!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *