Makijażowe zadanie konkursowe – to już piąta odsłona. Zaprezentuj swój makijaż.

Makijażowe zadanie konkursowe, dziś prezentujemy piąty już z kolei facechart będący zadaniem konkursowym obecnej edycji. Nie zwlekaj, dołącz do naszej zabawy!

Makijażowe zadanie konkursowe – zasady

W tym tygodniu, już po raz piąty zachęcamy do udziału w naszym konkursie Dziewczyna GR, co należy zrobić? Zasady są bardzo proste. Wystarczy przygotować makijaż inspirując się  opublikowanym  w tym tygodniu facechartem, a następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie oczywiście na naszym profilu na Instagramie.

Nowe zadanie konkursowe

Nowym zadaniem konkursowym, obowiązującym w nadchodzącym tygodniu jest makijaż, w artystycznym stylu, podkreślający niebanalny makijaż  oka – zabawa z kolorowymi cieniami i kreską na powiece w stylu smoky eyes, mocniej wytuszowane rzęsy i lekko podkreślone usta. Z łatwością można stwierdzić, że jest to makijaż idealny na wyjątkowe okazje. Główną rolę odgrywa mocne, artystyczne podkreślenie oczu, na zasadzie kontrastu jasnego koloru z ciemnym. Gładka cera, mocniej wytuszowane rzęsy i delikatniej podkreślone usta.

Zaproponowane makijażowe zadanie konkursowe uzyskamy przy pomocy kosmetyków Golden Rose.

Chcielibyśmy również w tym miejscu przypomnieć o nagrodzie, którą jest box z kosmetykami marki Golden Rose oraz opublikowanie zdjęcia wszystkich laureatów na naszym profilu Instagram.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Życzymy powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *