Nasz konkurs Dziewczyna GR wciąż trwa – zapraszamy do zabawy! Zaprezentuj swój makijaż.

Nasz konkurs Dziewczyna GR nadal trwa. W tym tygodniu prezentujemy szóste zadanie konkursowe. Jaki tym razem trzeba wykonać makijaż?

Nasz konkurs Dziewczyna GR wciąż trwa – dołącz do naszej zabawy!

Przypominamy , że nasz konkurs Dziewczyna GR trawa nadal. W tym tygodniu prezentujemy już szósty z kolei makijaż będący kolejnym zadaniem konkursowym. Każdy, kto chciałby wziąć  udział w szóstym już zadaniu naszego konkursu musi przygotować makijaż  na podstawie zaprezentowanego w tym tygodniu facechartu, a następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Więcej szczegółów dotyczących konkursu dostępnych jest na naszym profilu na Instagramie.

Tym razem zadaniem konkursowym będzie delikatny makijaż w artystycznym wydaniu. Tutaj stawiamy na naturalne podkreślenie brwi, nieco mocniej podkreślone oko z metalicznym wykończeniem i zabawę z ozdobami w postaci kropek oraz delikatne usta.

Ten rodzaj makijażu, to obowiązkowy „must have” tego sezonu. Zwłaszcza podczas festiwali lub innych plenerowych wydarzeń.

Ozdobniki w postaci kropek z łatwością wykonamy korektorem marki Golden Rose.

Chcielibyśmy również przypomnieć o nagrodzie dla laureatki.  Jest to box z kosmetykami marki Golden Rose oraz opublikowanie zdjęcia wszystkich laureatów na naszym profilu Instagram.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Życzymy powodzenia!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *