Przedostatnie zadanie konkursowe – zachęcamy do udziału! Konkurs Dziewczyna GR - siódmy etap.

Przedostatnie zadanie konkursowe – zachęcamy do udziału w naszym konkursie. To już siódmy etap czyli przedostatnie zadanie konkursowe.

Nasz konkurs Dziewczyna GR wciąż trwa. Dziś prezentujemy siódme z kolei czyli przedostatnie zadanie konkursowe. Jaki tym razem został wybrany makijaż do przygotowania? Poniżej nieco więcej szczegółów.

Przedostatnie zadanie konkursowe – jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w przedostatnim etapie konkursu wystarczy przygotować makijaż  na podstawie zaprezentowanego w tym tygodniu facechartu, a następnie umieścić zdjęcie na swoim profilu i oznaczyć je hasztagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie naszym profilu na Instagramie.

W tym tygodniu zadaniem konkursowym będzie makijaż skupiający się w dużej mierze na artystycznym zdobieniu ust. Stawiamy też na nieco mocniej podkreślone oko i uwydatnienie kości policzkowych.

Wzorzyste zdobienie paznokci, to jeden z wiodących trendów w tym sezonie. Latem odważniej eksperymentujemy z makijażem, decydując się na odważniejsze wzory i kolory. Niech więc przygotowanie makijażu do naszego zadania konkursowego będzie dla Was doskonałą zabawą i pretekstem do poznania wielu makijażowych możliwości przy użyciu kosmetyków Golden Rose.

Przypominamy również  o atrakcyjnej nagrodzie dla laureatki.  Jest nią box z kosmetykami marki Golden Rose oraz opublikowanie zdjęcia wszystkich laureatów na naszym profilu Instagram.

Facechart do odwzorowania można pobrać poniżej.

Życzymy powodzenia!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *