Dziewczyna GR – ostatnia szansa na udział w konkursie! To już 8 wyzwanie

Konkurs Dziewczyna GR na profilu Instagram Golden Rose Polska dobiega już końca. Wszystkie zgłaszane prace były na niezwykle wysokim poziomie i po każdym etapie mieliśmy olbrzymi problem z wyborem laureatów.

Co zrobić, aby wygrać?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta! Dziewczyna GR to osoba, która odtworzy konkursowy facechart, zamieszczony na naszym profilu Instagram, a następnie opublikuje zdjęcie wykonanego makijażu na swoim koncie wraz z odpowiednimi hashtagami: #GoldenRosePolska #DziewczynaGR,  #FaceChartByGR i oznaczeniem profilu @GoldenRosePolska. W ten sposób żadne zgłoszenie nie umknie naszej uwadze!

Jest o co powalczyć, ponieważ wygrane zdjęcie z makijażem zostanie opublikowane na profilu Instagram Golden Rose Polska, gdzie gromadzi się niemal 200 tys. obserwatorów. Ponadto, laureatka otrzymuje od nas box po brzegi wypełniony najnowszymi kosmetykami marki.

Po więcej szczegółów warto zajrzeć na nasz profil Instagram.

Jakie jest wyzwanie tym razem?

Ostatnie zadanie w konkursie to nie lada wyzwanie! Na pewno ten makijaż pokochają fanki artystycznych i kolorowych stylizacji.

Oko zostało lekko przydymione, z brokatową, niebieską kreską. Do jej namalowania idealnie sprawdzi się nasz Sparkle Eyeliner. Rysy twarzy podkreślamy mocno za pomocą konturowania, aby dodać całości pazura. Usta to już istne szaleństwo!

Należy je pomalować w taki sposób, aby uzyskać efekt ściekającej pomadki. Taki lipart na pewno będzie prezentował się efektownie!

Trzymamy za Was kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *