Nawilżająca pomadka Smart Lips w okazyjnej cenie! Tylko we wrześniu możesz ją zdobyć za 11,90 zł

Nawilżająca pomadka Smart Lips to must have każdej fanki makijażu ust. We wrześniu stała się ona produktem miesiąca i jest dostępna w nowej, niższej cenie. Warto sprawić sobie prezent z okazji nadchodzącej jesieni i odświeżyć kolorystykę swojej pomadkowej kolekcji.

Nawilżająca pomadka idealnie sprawdzi się na jesień

Smart Lips to doskonały wybór, gdy aura za oknem ulegnie zmianie. Podczas wrześniowych chłodniejszych i być może deszczowych dni, nasze usta będą potrzebowały dodatkowej ochrony. Zapewni ją nasz wrześniowy produkt miesiąca, ponieważ posiada w swoim składzie masło Shea i witaminę E, które odpowiednio nawilżą i wypielęgnują nasze usta.

Pomadka posiada wygodną formę wykręcanej kredki, dzięki czemu nie potrzebujemy dodatkowych akcesoriów w postaci temperówki. Jest to świetne rozwiązanie na wyjazdy, bądź po prostu – do noszenia ze sobą w torebce. Gama kolorystyczna tej serii jest bardzo szeroka i posiada aż 24 warianty kolorystyczne. Pośród nich można odnaleźć najmodniejsze podczas tej jesieni karminy i borda.

Patent na pomadkę

Nawilżająca pomadka Smart Lips ma co prawda delikatnie połyskujące wykończenie, ale mamy na to swój patent! Jeśli chcemy zamienić ją w wersję matową, wystarczy odcisnąć usta na chusteczce. W ten sposób możemy dokonać transformacji! Kolor nadal pozostanie intensywny, a pomadka nie straci swoich właściwości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *