Bitwa na pędzle – 9 edycja za nami! W tym roku nasza wizażystka zasiadła w jury!

Bitwa na pędzle to wspaniała inicjatywa dla wszystkich pasjonatów makijażu. Jest to konkurs organizowany we Wrocławiu i zgłosić możne się  każdy, kto nie boi się chwycić za pędzle. Wizażystka marki Golden Rose, Paulina, zasiadła w tym roku pośród jury.

Bitwa na pędzle – na czym polega?

Konkurs skierowany jest do osób, które lubią wyzwania i kochają make up! Konkurs zorganizowała Policealna Szkoła Artystyczna Marzeny Daleckiej, która od lat szkoli wizażystów.

Na samym początku chętni zgłaszali się poprzez nadesłanie projektu makijażu w postaci facecharta do komisji konkursowej. Na tej podstawie wybrane osoby mogły zakwalifikować się do wzięcia udziału w finale. Zaproszono 10 osób, a finał odbył się we wrocławskim klubie TA TU.

Sam finał to już tylko pozytywne emocje! Wizażyści mieli za zadanie na swoich modelkach zrealizować temat przewodni – w tym roku była to „Glam Diva”.

Wspieramy utalentowane osoby

Oczywiście podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć marki Golden Rose. Bardzo chętnie wspieramy utalentowane osoby, dlatego dla finalistów ufundowaliśmy nagrody w postaci boxów pełnych naszych kosmetyków.

Nasza wizażystka, Paulina, zasiadła w tym roku w jury konkursu i miała przyjemność oglądać zmagania wizażystów na żywo.  „Rywalizacja była bardzo zacięta, ale tylko w pozytywnym sensie. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie prace były piękne. Jednak jak wiadomo – ktoś musiał wygrać i po długich obradach wyłoniliśmy zwyciężczynię.” – mówi Paulina.

Poniżej przedstawiamy laureatów:

I miejsce: Monika Sadowska

II miejsce: Anna Wrzesińska

III miejsce: Sylwia Gorączkowska

Wszystkie prace były pełne pomysłów i zrealizowane w zupełnie rożny sposób. To właśnie kochamy w makijażu najbardziej – można się nim bawić i pokazać swoją kreatywność.

Konkurs był dla nas niesamowitą przygodą i jesteśmy dumni, ze mogliśmy poznać tak utalentowane młode osoby!

 

 

Jedna myśl na temat “Bitwa na pędzle – 9 edycja za nami! W tym roku nasza wizażystka zasiadła w jury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *