Nasza marka wsparła akcję charytatywną – lubimy pomagać! X Edycja Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie

Firma Golden Rose wsparła akcję charytatywną na rzecz Krajowego Towarzystwa Autyzmu oddział w Lublinie –„Aktorzy dzieciom z autyzmem ”,podczas X Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie.

Po raz kolejny nasza marka wsparła akcję charytatywną. Tym razem była to X już z kolei edycja Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie. Zobacz co działo się podczas tego wydarzenia.

Nasza marka wsparła akcję charytatywną!

Od lat staramy się brać czynny udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Wspieramy fundacje, stowarzyszenia, szkoły wizażowe oraz inne miejsca, które zwracają się do nas z taką prośbą. W ostatni czasie wsparliśmy między innymi Festiwal Smaku w Lublinie. Jest to wydarzenie, podczas którego zbierane były środki na rzecz  Krajowego Towarzystwa Autyzmu oddział w Lublinie.

Całe wydarzenie trwało aż tydzień i przyciągnęło wiele ciekawych i znanych osobowości. Pojawili się między innymi: Sylwia Wysocka, Anna Popek, Kamila Ścibiorek, Sławomira Łozińska,  Marek Siudym, Marcin Troński, Marcin Kwaśny i  Grzegorz Daukszewicz.

Pokaz mody podczas eventu

Gwiazdy wzięły aktywny udział w pokazie mody, podczas którego wystąpiły w roli modelek i modeli, prezentując stylizacje przygotowane przez polskie firmy i polskich projektantów.

Marka Golden Rose ufundowała kilkadziesiąt paczek z kosmetycznymi upominkami dla gości.

Całe wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji i ciekawych niespodzianek. Między innymi Spacer z Ordonką w tle, czyli  rekonstrukcyjno-historyczny pokaz  lubelskiej projektantki dzięki której  uczestnicy  mogli przenieść się w czasie, aż do ubiegłego wieku. Tym razem w  rolę modelek wcieliły się mieszkanki Lubelszczyzny.

Na  scenie  odbywały się także pokazy kulinarne, w których udział brali także wspomniani wcześniej aktorzy.

Na zakończenie odbyła się uroczysta kolacja, podczas której serwowane były dania nawiązujące do potraw  z XX-lecia Międzywojennego.

Atrakcji było bardzo dużo, cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć to wyjątkowe wydarzenie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *