Beauty Forum – na tych targach nie mogło nas zabraknąć! Kolejna edycja już za nami!

Beauty Forum to jedne z największych targów kosmetycznych w Polsce. Podczas każdej edycji w warszawskim Centrum Kongresowym gromadzą się fanki makijażu. Oczywiście nie mogło na nich zabraknąć marki Golden Rose.

Beauty Forum – dla kogo?

Targi Beauty Forum skierowane są przede wszystkim do profesjonalistów z szeroko pojętej branży kosmetycznej. Są to właściciele salonów i drogerii, wizażystki, styliści, managerowie i inni. Oczywiście na takiej imprezie nie brakuje także fanów i fanek takich zagadnień, którzy po prostu pragną uzupełnić swoje prywatne, kosmetyczne zbiory.

Jest to wydarzenie biznesowe, podczas którego marki mają szansę zaprezentować swoją ofertę, a także prowadzić sprzedaż. Można było napotkać różnorodne firmy, np. oferujące sprzedaż fachowego wyposażenia salonów, kosmetyków kolorowych, lakierów hybrydowych, kosmetyków pielęgnacyjnych i wiele, wiele innych.

A na targach…

Oczywiście na targach nie mogło zabraknąć marki Golden Rose. Bardzo cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, a targi są doskonałą okazją, aby móc porozmawiać i dowiedzieć się, jakie są ich potrzeby. Bardzo nas cieszy, że tak wiele osób odwiedziło nasze stoisko!

W tym roku przygotowaliśmy dla odwiedzających trzy strefy: z dobieraniem odpowiedniego koloru podkładu, ze stylizacją brwi i dobieraniem pomadek. Wszystkie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Szczególne rekordy popularności bił nasz najnowszy podkład – Total Cover. Jest on dobrze kryjącym produktem, który właściwie zaraz po wprowadzeniu na półki sklepowe stał się hitem sprzedażowym. Tak stało się również na targach. Wybór odpowiedniego koloru ułatwiały nasze wizażystki, które po indywidualnych konsultacjach doradzały, jaki odcień sprawdzi się najlepiej. Jeśli ktoś jednak nie był do końca zdecydowany, można było otrzymać od marki próbkę wybranego koloru podkładu, aby mieć możliwość sprawdzenia go na spokojnie w zaciszu domowym.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się także najnowsza kolekcja pomadek matowych Soft&Matte. Sprawdzi się ona idealnie podczas kapryśnej jesiennej pogody ze względu na swoje pielęgnacyjne właściwości – podobnie seria Smart Lips. Nic dziwnego, że wybór klientek padł przede wszystkim na nie.

Z kim się widzimy na następnych targach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *