Targi Uroda – to właśnie tam spędziliśmy ostatni weekend! Dziesiątki najpopopularniejszych marek w jednym miejscu.

Targi Uroda w Gdańsku – podczas tegorocznego eventu nasza marka po raz kolejny zaprezentowała swoje produkty. Wśród nich było mnóstwo nowości.

Tegoroczne Targi Uroda w Gdańsku

Tegoroczne Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda po raz kolejny przyciągnęły najpopularniejsze marki. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć znanej i często wybieranej przez kobiety marki Golden Rose.

Przygotowując się na targi Uroda w Gdańsku postanowiliśmy zabrać ze sobą produkty cieszące się największym zainteresowaniem wśród klientów i jak się na miejscu okazało większość kosmetyków bardzo szybko zniknęła z półek.

Panie najczęściej pytały o matowe pomadki do ust, zwłaszcza nowe odcienie serii Longstay Liquid Matte Lipstick oraz Soft & Matte Creamy Lip Color, ogromną popularnością cieszyły się również metaliczne cienie w płynie – Metals Metallic Liquid Eyeshadow, podkład Total Cover 2 in 1 Foundation and Concealer oraz matujący puder transparentny, idealny i niezawodny przy wykończeniu makijażu – Long Wear Finishing Powder.

Przy każdych zakupach powyżej 30 zł obowiązywał rabat – 10%.

Na naszym stoisku, na klientki czekały aż cztery wizażystki, które pomagały w doborze idealnych kosmetyków. Na miejscu była możliwość  indywidualnego doboru podkładu oraz kosmetyków do makijażu brwi i ust. Wizażystki tłumaczyły też jak najlepiej dobierać produkty, wyjaśniały ich przeznaczenie oraz udzielały wskazówek z zakresu technik makijażu.

Stoisko naszej marki cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzające nas Panie chętnie korzystały również z możliwości otrzymania porcji podkładu w słoiczku do przetestowania w domu.

Równolegle w hali targowej zorganizowanych było wiele różnych atrakcji dla uczestników. Odbywały się różne konkursy, pokazy i wykłady. Specjaliści z dziedziny makijażu i fryzjerstwa prowadzili różnego rodzaju warsztaty, które cieszyły się sporym zainteresowaniem, a efekt końcowy faktycznie robił wrażenie. Każdy z zainteresowanych tematyką beauty z łatwością znalazł coś dla siebie.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tegorocznych targach Uroda, które były już dla nas trzecimi, gdańskimi targami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mieli okazję zaprezentować kolejne wspaniałe nowości naszej marki.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *