Trwałe pomadki i błyszczyki – dlaczego świat oszalał na ich punkcie? Sposób na podkreślenie ust.

Pomadki i błyszczyki, to jedne z tych kosmetyków, po które kobiety sięgają najczęściej. Ich zdaniem jest uwydatnienie ust i podkreślenie ich koloru.

Umalowane usta i idealnie podkreślone usta, są dopełnieniem całego makijażu.

Na runku dostępnych jest kilka rodzajów pomadek i błyszczyków. Różnią się między sobą przede wszystkim; formułą, sposobem aplikacji i wykończeniem.

Kobiety, od lat, sięgając po pomadki i błyszczyki zastanawiały się, co zrobić, aby makijaż ust był bardziej trwały. Szukały sposobów na to, aby pomalowane usta nie zostawiały śladu na filiżankach czy kieliszkach, z których będą piły, podczas wyjątkowych wyjść oraz nie traciły naniesionego produktu, w krótkim czasie po jego aplikacji. Jakiś czas temu świat usłyszał o kosmetykach do ust nowej generacji, czyli takich o przedłużonym działaniu.

Pomadka o przedłużonym działaniu i trwały błyszczyk

Pomadka o przedłużonym działaniu, zwana potocznie trwałą pomadką, to taka, która perfekcyjnie pokrywa usta kolorem, zapewnia mocne krycie i najczęściej ma właściwości matujące oraz trzyma się na ustach dłużej niż klasyczne pomadki.

Alternatywą dla pomadek o przedłużonym działaniu jest trwały błyszczyk, który również dzięki swojej wyjątkowej formule, utrzyma się na ustach dłużej niż zwykły błyszczyk. Choć nie jest ona tak trwały, jak wspomniane pomadki, nada im wyjątkowy połysk, dzięki czemu usta będą wyglądały efektownie, świeżo, a przede wszystkim wydadzą się pełniejsze. Błyszczyki również dostępne są na rynku w kilku wariantach. Możemy wybrać, te w wersji bezbarwnej lub kolorowej. Zawierające mieniąca się drobinki lub nie. Błyszczyki dostępne są zazwyczaj w tubce lub w buteleczce z dołączonym aplikatorem.

Tuż po pojawieniu się trwałych pomadek i błyszczyków, świat na ich punkcie niemal oszalał. Klientki zdecydowanie zakochały się w trwalszych produktach do makijażu ust, które zapewniały mocniejszą pigmentację, dłuższą trwałość, a przede wszystkim stały się bardziej praktyczne w użyciu. Nie wymagały, aż tak częstych poprawek makijażu. Jednymi z bardziej rozpoznawalnych kosmetyków w tej kategorii, są kultowe już, matowe pomadki do ust w płynie – Longstay Liquid Matte Lipstick, marki Golden Rose. Kolekcja zawiera aż 30 kolorów, dzięki którym w łatwy i szybki sposób dopełnimy nasz makijaż czy modową stylizację. Pomadki te, zostały również docenione przez liczne grono blogerek. Głównymi cechami wspomnianych pomadek jest gwarancja pełnego pokrycia ust matowym kolorem przez długie godziny od aplikacji, nie pozostawiając przy tym uczucia lepkości ani wysuszonych ust. Warto również wspomnieć, o wyjątkowej formule, która zawiera w sobie witaminę Ę oraz olej z awokado, dzięki którym usta są nawilżone gładkie.

Jedną z ostatnich nowości spośród produktów, jakie pojawiły się na rynku są błyszczyki metaliczne, nadające ustom metaliczne, połyskujące wykończenie. Jest to produkt o długotrwałej formule, która nie zasycha. Charakteryzuje się wysoką pigmentacją, zapewniając intensywny kolor i pozostawiając metaliczne wykończenie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *