Dziewczyny GR – pierwsze nagrania na kanale YouTube już za nami! Zobacz koniecznie.

Dziewczyny GR! Pragniemy poinformować, że na naszym kanale YouTube zostały opublikowane dwa pierwsze filmiki z udziałem naszych Gwiazd.

Dziewczyny GR – dwa pierwsze video

Opublikowaliśmy już na swoim kanale YouTube dwa pierwsze video z udziałem dziewczyn, które pracują w naszych punktach sprzedaży. Dziewczyny zostały wyłonione na podstawie niedawno przeprowadzanego castingu.

W pierwszych filmikach wystąpiły dziewczyny z Krakowa, które w pierwszym nagraniu opowiedziały o seriach swoich ulubionych pomadek. Zaprezentowały główne cechy charakterystyczne, naszych kultowych już pomadek: Longstay Liquid Matte Lipstick, Soft& Creamy Matte Lipstick, Smart Lips omówiły sposób aplikacji, dostępne kolory oraz wykończenie jakie otrzymamy po zastosowaniu danej serii. Opowiedziały również o tym, jak dobrać odpowiedni kolor pomadki do danego typu karnacji.

Drugi filmik dotyczył tematyki  trendów obowiązujących w sezonie jesień/zima 2018. W którym dziewczyny  wspomniały o modnych w tym sezonie połyskujących i mieniących się kosmetykach metalicznych, klasycznej czarnej kresce oraz najmodniejsze odcienie pomadek. Korzystając z okazji w filmiku zostały zaprezentowane nasze najnowsze odcienie pomadek Longstay Liquid Matte Lipstick.

Zgodnie z obowiązującymi trendami  jesienno-zimowych propozycjach makijaży dominuje przede wszystkim kolor. Mocne barwy pojawiają się w postaci burgundowych czy kasztanowych pomadek, a powieki zdobią odcienie błękitów, srebra, czy szarości.

W makijażu najmodniejszych akcentem pozostaje kreska na oku, zarówno w wersji klasycznej na wzór Brigitte Bardot, jak i przerysowanej, nieco karykaturalnej śladami Amy Winehouse. Z kosmetyczek wyjmujemy więc kolorowe eyelinery. Zapominamy o mocnych różach na policzkach, a odświeżamy toaletki o kosmetyki przeznaczone do makijażu make-up no make-up, który koresponduje z zimową aurą.

Zachęcamy do obejrzenia naszych filmów i subskrybowania kanału!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *